חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

קונה רכבים לפירוק ברמת גן

קונה רכבים לפירוק ברמת גן הינו שירות מועיל ויעיל המאפשר לבעלי רכבים ישנים ובלתי תקינים למכור את רכבם ולקבל עבורו תמורה הולמת.

קונה רכבים ברמת גן לצורך פירוק, מתמחה בקניית רכבים בשל מצב בהם רכבים שעברו תאונת דרכים קשים, רכבים שהורדו מהכביש, רכבים מושבתים ורכבים בכל מצב שהוא.

קניית רכבים לפירוק ברמת גן, מספקת יתרונות רבים הן לבעל הרכב והן לקונה הרכבים. בעל הרכב זוכה לתמורה כספית שייתכן שלא היה זוכה לה בשל  הקושי במכירת רכב ישן וקונה הרכב לפירוק נהנה מרווחים במכירת חלקי חילוף ומחזור חומרי הגלם.

תיקון הרכב לצרכי נסיעה או פירוקו לחלקי חילוף

פירוק רכבים ברמת גן הינו תהליך הזוכה לעידוד מצד המדינה וזאת נוכח המדיניות והניסיון לצמצם את תופעת הרכבים התקולים המושארים במדי הדרכים ההופכים למפגעים סביבתיים ובטיחותיים.

משרד התחבורה והמשרד לאיכות הסביבה מרחיבים את תהליך הורדת רכבים ישנים מהכביש העלולים ליצור סכנות בטיחותיות ומזהמים את האוויר.

רכבים ישנים ומושבתים מגדילים את מצוקת החנייה וזאת על אף העובדה כי במקרים רבים הם אינם בשימוש ולא מאפשרים נסיעה.

קונה רכבים ברמת גן לצורך פירוק, יבצע בדיקה מקצועית של הרכב שלכם ויחליט האם משתלם להשקיע בתיקונו ולהחזיר אותו לשמיש לצרכי נסיעה, או שמא מוטב לפרקו לחלקיו ולמחזר את החלקים הבלתי תקינים.

השימושים והיתרונות בתהליך של רכבים לפירוק

הרכבים הישנים המגיעים למגרשי המכוניות עוברים פירוק ידני של חלקים תקינים בהם ניתן לעשות שימוש חוזר כחלקי חילוף ופירוק ודחיסה של השילדה והחלקים הבלתי תקינים.

קונה רכבים לפירוק ברמת גן, ימכור את החלקים התקינים למוסכים וייקבל עבורם תמורה כספית ואת חומרי הגלם ימכור לתעשיות הברזל והפלסטיק לשם שימוש חוזר.

קונה רכבים לפירוק, יחליט האם הרכב הישן שלכם מיועד לנסיעה, או לפירוק ובהתאם יבצע את הטיפולים הנדרשים בין אם לצרכי תיקון או פירוק.

תהליך הורדת רכבים מהכביש

הורדת רכבים ישנים מהכביש הינו הליך בירוקרטי הכולל: ביטול אגרת רישוי הרכב והגשת בקשה מסודרת למשרד הרישוי להורדת הרכב מהכביש.

לאחר אישור הבקשה לצורך פירוק רכבים ברמת גן, ניתן לבעל הרכב אישור זמני לפרק זמן של 48 שעות לנסוע עם הרכב למגרש מכוניות ייעודי או למוסך המתמחים בפירוק רכבים וגריטה של רכבים.

חשוב לוודא כי לפני שאתם פונים אל קונה רכבים ברמת גן לצורך פירוק, אתם מבטלים את רישוי הרכב וזאת על מנת למנוע מצב בו נעשה ברכבכם שימוש חוזר כאשר הרכב רשום על שמכם.

מצב זה עלול להוביל להטלת האחריות עליכם בכל מצב של עבירת תנועה או קנס. בעת ביטול רישוי הרכב, תוכלו לקבל החזר על אגרת הרישוי בהתאם לפרק הזמן שנותר עד למועד פקיעת רישיון הרכב.

שירות ותהליך רכבים לפירוק הינו יעיל, נוח ומשתלם, הן לבעל הרכב הישן, הן לקונה הרכבים לפירוק והן למדינה לציבור הרחב.

קונה רכבים לפירוק ברמת גן

חייגו עכשיו וקבלו מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900 | זמינים 24 שעות שירות בכל חלקי הארץ!

צרו איתנו קשר בכדי לשמוע יותר פרטים.

חברתנו מתאפיינת במתן שירות אמין, אדיב, מקצועי ומהיר אנו מספקים הכוונה וייעוץ בחינם ע"י צוות מומחים ומקצוענים, לשירותך זמינים 24 שעות ביממה! (למעט שבת)