חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

קונה רכבים משומשים

ללקוחות רבים יש רכבים משומשים אשר אינם תקינים וקיימת חוסר כדאיות לתקן אותם לאור העלויות הגבוהות של התיקון. הדרך המומלצת כדי להוריד אותם מהכביש היא לתאם אתנו את הגעת הרכבים למגרש שלנו כדי שנבצע הליך של גריטה.

איך מבצעים גריטה 

הלקוח מעביר את הרכב למגרש או לחלופין רכב הגרר שלנו מבצע זאת. העובדים המומחים שלנו בוחנים את הרכב שמגיע לשטח, מפרקים אותו ובהתאם לאיכותם של החלפים, הם מעריכים את השווי של כל רכב.

במהלך עבודות הפירוק מפרידים את החלפים שאינם תקינים ולכן מעבירים אותם למחזור, פריטי מתכת, פלסטיק או זכוכית. כל סוג של חומר מועבר למפעל אשר עוסק בתחום זה וזאת כדי להפוך אותם לחומר גולמי ולייצר מהם מוצרים חדשים.

אם יש חלפים שהם ברי שימוש, מוכרים אותם לסוחרים שעוסקים בחלפים יד שנייה וכך הנהגים מצליחים להתקין חלפים תקינים במחיר זול יותר.

תשלום במזומן לבעל הרכב

בהתאם לשווי של כל החלקים התקינים, מקבל כל לקוח במקום את התשלום במזומן. עובדי המשרד מסייעים ללקוח בהגשת הדיווח למשרד הרישוי על כך שהרכב עבר הליך של גריטה ולכן הוא יורד מהכביש. משרד הרישוי מעדכן נתון זה במחשב, כדי שלא יוצר חלילה מצב שבו מישהו ישתמש בלוח רישוי עם המספר הרכב שאינו פעיל, מסיבותיו שלו.

משרד הרישוי גם מחזיר ללקוח את החלק היחסי של אגרת הרישוי עבור החודשים שבהם הרכב כבר לא ינוע בכבישים ולכן הכסף יועבר לחשבון הבנק של הלקוח.

לאור העובדה שמדובר בהליך מהיר, הדרך ההגיונית והטובה ביותר להיפטר מרכבים משומשים היא להיות אתנו בקשר ולבצע את המהלך המתבקש במהירות וביעילות וגם תקבלו תשלום עבור החלפים שהם במצב סביר ושעלו לכם בעבר הרבה מאד כסף.

קונה רכבים משומשים

דרישה לפינוי רכבים משומשים 

בחלוף השנים כל הרכבים הישנים פולטים רעלנים גם כשהם בחניה. אחת הסיבות לכך היא שמדובר ברכבים ישנים שהורכבו עם חלקים שיוצרו לפני תקופת החלת התקנים הישראלים ולכן עמידותם היא פחותה מהחלפים הקיימים היום. ברמה כה גבוה של בלאי אין מה לעשות עם רוב החלפים.

המשרד להגנת הסביבה אוכף את נושא המכוניות המשומשות שאינן זזות ממקומן לאורך חודשים ואף יותר ולכן באמצעות הרשות המקומית הם פונים לאזרח ומבקשים ממנו לפנות את הרכב למגרש הגרוטאות, אם האזרח עדיין לא העביר את הרכב למגרש שלנו, הוא מתחיל לקבל קנסות גבוהים ובדרך כלל זה משכנע אותו לבצע את הליך הגריטה. 

אנו עושים כל שאפשר לסייע ללקוח כדי לקבל החלטה ולהעביר את הרכב אלינו. זאת כדי לזרז את התהליך וכך הוא לא יקבל קנסות עבור הרכב שלו שמפריע בחניון, כיוון הוא תופס חניה ובמקביל הרכב פולט גזים.

דברו אתנו ונפנה גם את הרכב שלכם.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.