חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

הכל על תהליך מכירת רכבים לפירוק

אפשרות טובה עבור אנשים שמחזיקים ברכב שאינו תקין היא לפנות אל חברה שמתמחה בפירוק רכבים ולמכור את הרכב. החברה שתרכוש את הרכב תפרק אותו לחלקים והרכבים התקינים מבניהם יימכרו

כך שיהיה ניתן להשתמש בהם כדי לתקן רכבים אחרים. 

במקרה שאדם מחליט למכור את רכבו לחברה שמתמחה בפירוק רכבים, עליו לפעול בהתאם לנוהל מסוים, 

לנוהל לפיו יש לנהוג יש חשיבות רבה. מטרתו של הנוהל היא להסדיר את התשלומים שעל בעל הרכב לשלם עבור חידוש רישיון. 

במקרה שהמוכר אינו נוהג בהתאם לנוהל –  מוכר את הרכב שמיועד לפירוק ואינו מיידע את המדינה על כך,

המדינה "חושבת" שהוא עדיין בעל הרכב וממשיכה לשלוח לו דרישות תשלום לחידוש הרישיון, כאשר המוכר, שכבר אינו מחזיק ברכב ואינו משתמש בו חשוף לתביעה במקרה שמישהו ישתמש ברכב (או בחלקים שלו) באופן שאינו חוקי. 

*חשוב לזכור שלא ניתן להמשיך לנסוע ברכב לאחר שהוא נמכר ומועבר לפירוק, וכדי למנוע זאת יש לבצע תהליך מסודר.

מכירת רכבים לפירוק – אילו פעולות יש לבצע?

אם הוחלט על ידי בעל הרכב למכור את רכבו לחברה שעוסקת בפירוק רכבים, יהיה על בעל הרכב לפנות אל משרד הרישוי עם מסמכים שמזהים אותו כבעל הרכב. כמו כן, על בעל הרכב למלא טופס ייעודי לביטול רישום הרכב. ניתן למלא את הטופס באופן מקוון. בעת מילוי הטופס, יש לזכור לסמן שהרכב מיועד לפירוק.

בשלב הבא, על בעל הרכב לבטל את בעלותו ולחתום עם החברה שרוכשת את הרכב על הסכם. במידה שהמוכר שילם אגרה והיא עוד בתוקף, רצוי עבורו למלא טופס ייעודי להחזר אגרת רישוי רכב, את הטופס ניתן למלא באופן מקוון. על ידי הגשת הבקשה יוכל בעל הרכב לקבל החזר כספי ולא כדאי לפספס זאת.

עסקה משתלמת לכולם – למוכר, לקונה ולסביבה

מכירת רכב שאינו בשימוש לחברה שמתמחה בפירוק רכבים משתלמת מאוד לשני הצדדים – שכן הצד המוכר מרוויח סכום מסוים עבור רכב שכבר אינו משתמש אותו ורק תופס מקום חנייה ומזהם את הסביבה והחברה שרוכשת את הרכב יכולה לפרק את הרכיבים התקינים ולמכור אותם, כך שיהיה בהם שימוש חוזר. ביצוע התהליך תורם גם לסביבה, שכן השימוש החוזר בחלקים מפחית את הצורך בייצור חומרים נוספים שפוגעים בסביבה והורדת הרכב מהכביש מפחיתה את הזיהום הסביבתי. 

איזי פירוק רכבים  – למכור את הרכב בקלות

אם אתם מעוניינים למכור את הרכב שלכם לחברה שמתמחה בפירוק רכבים ולקבל שירות מקצועי, אמין ומהיר, כולל שירות גרירה, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – איזי קונה רכבים לפירוק. הצוות שלנו זמין עבור לקוחותינו במשך כל שעות היממה ונשמח לעמוד לשירותכם. 

תוכלו ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.