חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

המדריך המלא למכירת רכב לפירוק

כמו כל דבר טוב, גם הרכבים מגיעים לסוף דרכם כאשר מבחינה מכאנית הם אינם מסוגלים לנסוע יותר. במצב הזה המוצא האחרון הוא לפרק את הרכב במגרש הגרוטאות שלנו וגם לקבל עבור החלפים כסף.

מכירת רכב לפירוק 

לתהליך זה יש כמה שלבים, אם הרכב מסוגל לנוע עד המגרש נוסעים אתו לאט ובזהירות. אך ברוב המקרים כאשר מבצעים מכירת רכב לפירוק, הרכב מושבת ולכן הלקוחות משוחחים אתנו ורכב הגרר שלנו מוביל את הרכב הישן מהחניון שבו הוא ממוקם אל המגרש שלנו.

עם הגעת הרכב העובדים המנוסים שלנו מבצעים הליך של פירוק כל הרכב לחלקים, עד שהרכב כולו מפורק לחלוטין. כל אחד מהחלפים נבדק כדי לראות אם הוא תקין ויכול לסייע בעתיד לבעלים של רכב מדגם זהה. כל החלפים התקינים מועברים למחסן החלפים כדי למכור אותם ללקוחות או לקמעונאים העוסקים בתחום זה. 

חלפים שאינם תקינים מועברים למפעלי המחזור. המשאיות של המפעלים הללו מגיעות אחת לכמה ימים למגרש שלנו ואנו מעמיסים עליהן מוצרים העשויים מאלומיניום, מתכת וברזל כולל השלדה של המכונית. מפעלי מחזור אחרים מקבלים מאתנו חלקי זכוכית כמו זגוגיות של הרכבים ובנוסף לכך אנו מעבירים למחזור גם פריטים אשר עשויים מפלסטיק. 

כאשר מבצעים מכירת רכב לפירוק רוב החלפים מטופלים ומועברים למכירה, או למחזור ולכן בעל הרכב מקבל מאתנו תשלום ביד ובמזומן עבור החלפים הללו. 

המדריך המלא למכירת רכב לפירוק

הקנסות של המשרד להגנת הסביבה

הרכבים הישנים פולטים גזים ולכן מזהמים את הסביבה. הרעלנים הללו מסוכנים מאד לציבור ולכן הרשות המקומית מיישמת את הדרישות של המשרד הממשלתי ומתריעה בפני הנהגים שמשאירים את רכבם הישן בחניונים על כך שיש להעביר את הרכבים הללו למגרש המכוניות שלנו, כדי לבצע הליך של מכירת רכב לפירוק. מי שמקשיב לקריאה זו ומבצע את הפעולה הנדרשת, מקבל מאתנו תשלום עבור החלפים שלו.

אך מי שאינו פועל כך מתחיל לקבל קנסות בגובה משמעותי. נוצר מצב שבעל המכונית לא נוסע ברכב כיוון שהוא תקול ועלות התיקון שלו גבוהה מאד ולכן זה לא כדאי ובנוסף לכך, הוא צובר חובות לרשות המקומית מהקנסות הללו.

הקנסות הללו מדרבנים בסופו של דבר את בעל הרכב להעביר את הרכב הישן למגרש שלנו ולבצע את התהליך של מכירת רכב לפירוק על כל המשתמע מכך.

התנהלות מול משרד הרישוי 

במסגרת המעטפת של השירותים שאנו מעניקים ללקוחות שלנו, אנו מבצעים גם הליך דיווח למשרד הרישוי באופן מקוון. המטרה היא לידע את משרד התחבורה על כך שהרכב פורק ולכן לא ינוע יותר בכבישי ישראל. עקב פעולה זו יקבל בעל הרכב תשלום ממשרד הרישוי על החלק היחסי של אגרת הרכב שלא נוצלה במלואה.

אנו נשמח לסייע לך בפעולה של מכירת רכב לפירוק.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.