חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

גריטת רכב ישן שיצא מכלל שימוש – כל היתרונות

הרכבים הישנים גורמים לעיתים לקשיים רבים לבעלי הרכבים. לא אחת הם נתקעים עם הרכבים במהלך הנסיעה והאחזקה שלהם הופכת ליקרה מאד. לכן אם הרכב עומד בקריטריונים של גריטת רכב ישן כדאי לבצע הליך זה.

כרגע (נכון לתחילת שנת 2021 ) התוכנית הממשלתית הזו מוקפאת והיא אינה פעילה. ממתינים שמשרד התחבורה יאשר לפעול שוב על פי הקריטריונים שהם הכתיבו בעבר או על פי קריטריונים חדשים.

היתרונות של גריטת הרכבים הישנים 

רכב שאפשר לבצע לו גריטה באישור משרד התחבורה, מזכה את בעליו בפיצוי בסך 3,000 ₪. מעבר לכך בעל הרכב מקבל גם תשלום עבור ערך החלפים שקיימים ברכב ויש אפשרות למכור או למחזר אותם.

מעבר לכך העובדה שמבצעים גריטת רכב ישן שיצא מכלל שימוש, יש יתרונות  הרכב אינו בחניון ולכן לא מטילים עליו קנסות על החניה. הרכבים הללו יוצרים נזק מכיוון שהם תופסים מקום חנייה לאורך זמן וגרוע מכך, הם פולטים גזים רעילים, אשר מסוכנים לתושבי סביבת מגורים זו ולכל מי שעובר בחניון. 

נהגים שאינם מזיזים את הרכב לאורך זמן, מקבלים קנסות בסכומים גבוהים ולכן הדבר מעמיק את הבעיה שלהם. כאשר הם מחליטים לפרק את הרכב באופציה של גריטה הם פותרים לעצמם את כל הסיטואציות הללו כיוון שרכב הגרר שלנו מסיע את הרכב הישן למגרש הגרוטאות.

גריטת רכב ישן שיצא מכלל שימוש - כל היתרונות

פרוק הרכב לגורמים 

העובדים שלנו מסוגלים לפרק כל סוג של רכב לאור הידע הרב שלהם. ברכבים הישנים יש חלפים רבים שאינם תקינים ולכן הפתרון היחיד עבורם הוא להעבירם למחזור. מדובר בפריטים אשר עשויים ממתכת, פלסטיק וזכוכיות. בנוסף לכך יש חלפים תקינים שבעל הרכב רכש לא מזמן ולכן אפשר להעביר אותם למכירה.

שתי האופציות הללו שבהן החלפים מועברים למכירה או למחזור, מתורגמות לכסף ובעל הרכב מקבל ביד ובמזומן את הערך הכללי שלהם.

הודעות למשרד התחבורה 

לאחר גריטת רכב ישן, הנציגים שלנו מסייעים ללקוח להודיע on line   למשרד התחבורה על כך שהרכב עבר גריטה ופירוק או רק פירוק בהתאם למקרה. המידע החשוב הוא שהרכב כבר לא ינוע בכבישים וזהו מידע אקוטי שמשרד התחבורה חייב לקבל על כך עדכון כדי למנוע מעשי מרמה שבהם משתמשים במספר הרישוי של הרכב אף על פי שהוא פורק. 

בנוסף לכך יש ליידע את משרד התחבורה לגבי מועד הפרוק בפועל וזאת כדי שבעל הרכב יקבל החזר כספי, עבור החלק היחסי של אגרת הרכב שלא נוצלה כיוון שהרכב פורק. 

אם יש לכם רכב ישן והליך הגריטה פעיל, כדאי לבצע זאת ואם לא, מומלץ לפרק את הרכב במגרש שלנו.

אנו נסייע לכם בהעברת הרכב למגרש באמצעות הגרר שלנו, נפרק את הרכב לגורמים ונעביר לכם תשלום ביד ובמזומן.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.