חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

קונה רכבים לברזל בחולון

כאשר אנחנו מבצעים הליך של פירוק רכבים ישנים, יש בהם הרבה מאד ברזל. הן בשלדה והן בכל החלפים הקיימים בתוך הרכב. כדי לנצל את הברזל מעבירים אותו למחזור. 

בדרך זו מקטינים באופן משמעותי את כמות הפסולת שמזהמת את האוויר ואת הקרקע ועלולה ליצור השפעות על מי התהום.

מחזור במקום אשפה 

כל המוצרים אשר עשויים מברזל או ממתכת מועברים למפעל מחזור ייעודי. שם מחממים את הברזל לטמפרטורות גבוהות מאד ומתיכים אותו. מצב הצבירה של הברזל משתנה והוא הופך לנוזלי וכך אפשר לייצר ממנו פריטים אחרים כמו חומרי בנייה, חפצי נוי ועוד. 

גם חלקי פלסטיק מועברים למחזור, כך גם זכוכיות ומראות מהרכב הישן. אפילו לצמיגים מוצאים שימוש בתעשיית תשתיות הכבישים ובהקמה של גני משחקים לילדים בגנים ובפארקים.

פירוק חלפים תקינים מהרכב הישן 

כל החלפים התקינים שקיימים ברכב הישן אשר חלקם הותקנו לא מכבר אפשר למכור למי שיש לו רכב בדגם זהה או דומה אשר החלפים מתאימים לו וככה הוא יחסוך כסף כאשר יזדקק להחליף חלק מסוים ברכבו הישן. הפערים הכספיים הם משמעותיים ולכן חשוב להעביר למכירת יד שניה כל מה שאפשר. 

קבלת תשלום מידי 

בעל הרכב ממתין במגרש עד שהעובדים המיומנים שלנו יקבעו את כמות החלפים שהועברו למחזור ואלו שהועברו למכירה והוא מקבל במקום את מלוא התשלום במזומן.

להשלמת הנושא הבירוקרטי, אנו מסייעים גם לבצע דיווח מקוון למשרד התחבורה על כך שהרכב פורק ולא ינוע יותר בכבישי ישראל. כמו כן מיידעים את משרד הרישוי מהם פרטי חשבון הבנק של בעל הרכב וזאת כדי שיקבל החזר יחסי עבור אגרת הרישוי, כיוון שהרכב נסע רק כמה חודשים ולא לאורך כל השנה. 

זיהום האוויר מהרכבים הישנים 

הרכבים הישנים יוצרים כמות גדולה מאד של אוויר מזוהם לאור המרכיבים הישנים שלהם כמו ברזל ופלסטיק. המגמה היא למנוע את האוויר המזוהם שיוצר השלכות על הציבור ועלול לפגוע בדרכי הנשימה שלהם. עקב כך העיריות מבקשות מהנהגים לפנות את כל הרכבים הישנים ולהעביר אותם למגרש הגרוטאות. מי שלא נענה לדרישה זו מקבל קנסות בסכומים כבדים ולכן בדרך כלל לאחר מכן הוא כבר מעביר את הרכב למגרש, באמצעות רכב הגרר שלנו שמגיע לכל נקודה ואוסף את הרכב.

קונים רכבים לברזל

צמצום כלי הרכב הישנים בדרכים 

המגמה של המשרד להגנת הסביבה ושל משרד התחבורה היא לצמצם את הימצאותם של רכבים ישנים ומזהמים בדרכים. לכן היה בעבר הליך של גריטה שבו רכבים שגילם מעל 20 שנה הורדו מהכביש תמורת 3,000 ₪. בשלב זה ההליך כבר אינו קורה בפועל.

אם יש ברשותך רכב ישן ואינך יודע כיצד לבצע את הליך הפירוק שלו, דבר אתנו ונעביר לך הנחיות וגם נאסוף את הרכב באמצעות גרר. 

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.