חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

קונה רכבים לפירוק בקרית אונו

רכב שהוגדר כטוטאל לוסט, או רכב ישן שכבר אינו מסוגל לנוע בכביש, התחנה האחרונה עבורם היא מגרש הגרוטאות שלנו שמבצע פירוק מקצועי של רכבים בכל יום.

פירוק של כל סוגי הרכבים 

גרים בקרית אונו ורכבכם הוגדר טוטאל לוסט, בזה הרגע מצאתם קונה רכבים לפירוק בקרית אונו – המומחיות שלנו היא לפרק כל רכב מהמסד ועד הטפחות ולהעביר את כל אחד מהחלקים לנישה המתאימה לו, כדי שבסופו של דבר לא יישאר ממנו זכר. 

כאשר בעל הרכב מחליט שאין ברירה אלא להעביר את הרכב לפירוק, רכב הגרר שלנו אוסף אותו מכל מקום ברחבי קריית אונו ומעביר אותו למגרש פירוק הרכבים.

ברוב המקרים עד שבעל הרכב מקבל החלטה עובר זמן רב, כיוון שמדובר בהחלטה שהיא איננה פשוטה עבורו לאחר שהרכב שרת אותו שנים רבות.

אופן פירוק החלפים בכל רכב 

איזי קונה רכבים לפירוק בקרית אונו עם עובדים מקצועיים העוסקים בכך שנים רבות ולכן הם יודעים לפרק אותם, חלק אחר חלק בהתאם לסדר הנכון. לא אחת יש בתוך הרכבים הללו חלפים שהותקנו לא מזמן ולכן הם שמישים ויכולים לשרת לקוחות אחרים שיש להם רכבים זהים. כל חלק שהוא איכותי ובמצב שמיש מועבר למכירה עתידית.

חלפים שאפשר למחזר אותם כמו חלקי ברזל כולל השלדה מועברים למפעלים ייעודיים שמבצעים מחזור של מתכות ושל ברזל. זגוגיות מועברות למחזור וכך גם חלקי פלסטיק. המפעלים הללו מתיכים את החומרים ויוצרים חומר גלם חדש וכך שומרים על איכות הסביבה. גם הצמיגים מועברים להמשך שימוש על ידי חברות שעוסקות בתשתיות ולחברות אשר עוסקות בבנייה של גני שעשועים לילדים.

קונה רכבים לפירוק בקרית אונו

שמירה על איכות הסביבה

המשרד לאיכות הסביבה מבצע פעולות נגד זיהום האוויר, כדי להזיז רכבים ישנים אשר פולטים רעלים ומהווים סיכון לכל מי שעובר בחניון ולכל מי שגר בסביבה. הרעלנים הללו עלולים להזיק למערכת הנשימה ולכן חשוב מאד למנוע את הימצאותם של הרכבים במקומות הסמוכים לסביבות מגורים.

בעלי רכבים שאינם מזיזים את הרכבים לאחר קבלת הבקשה של העירייה שמבצעת את המשימות הללו בפועל, מסתכנים בקבלת קנסות כספיים די גבוהים. רבים מהם משתכנעים רק לאחר שהם צוברים קנסות רבים, שאין ברירה אלא להעביר את הרכב למגרש הגרוטאות כדי למנוע את המשך הקנסות. ואם אתם גרים באזור קרית אונו – יש את איזי קונה רכבים לפירוק בקרית אונו.

אפשרויות התיקון של רכבים ישנים 

בעלי הרכבים הישנים עושים כל שניתן כדי לא להעביר את הרכבים לפירוק ולכן הם מתקנים אותם שוב ושוב ומשאירים סכומי כסף גבוהים במוסכים. אך כאשר מדובר בתיקון מהותי שכרוך בסכומים גבוהים הם מקדישים לכך מחשבה נוספת, כיוון שעלות התיקון היא גבוהה יותר מעלות הרכב כולו לאור השנתון שלו ומצבו הפיזי. 

לעומת זאת לאחר הפירוק, בעל הרכב מקבל מאתנו סכום כסף נאה במקום ובאופן מידי וללא עיכובים.

אם יש לך רכב ישן שנמצא בקריית אונו, דבר אתנו ואנו נסייע לך בהעברתו לפירוק במגרש שלנו.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.