חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

קונה רכבים לפירוק במרכז

באזור המרכז אפשר לראות רכבים ישנים רבים שלא זזים ממקומם לאורך תקופה ארוכה. הם ממוקמים בחניונים שונים ובצדי הדרכים, תופסים מקומות חניה ומכערים את הנוף.

רכבים לפירוק במרכז

מעבר לכך, הרכבים הללו הם ישנים מאד ולכן פולטים רעלנים שהם מסוכנים מאד לנשימה, הן עבור מי שגר בסביבה והן עבור עוברי אורח שמסתובבים ליד הרכב מעת לעת.

זו הסיבה שיש לעשות כל שניתן כדי להסיע את המכונית מהמקומות הללו ולהעבירם למגרש הגרוטאות שלנו. המשרד להגנת הסביבה מתריע בפני בעלי הרכבים על כך ומעניק להם זמן כדי שיזיזו את הרכב. אם הם לא פועלים על פי ההנחיות הם מקבלים קנסות וכך מפילים עליהם גם נטל כלכלי כבד.

בזכות הפעולות המאסיביות הללו, הגיעו למגרש שלנו רכבים שהיו במצב קשה, אי אפשר לתקן אותם, בטח לא לנסוע איתם ולכן הדרך היחידה היא לפרק את כל אחד מהרכבים לגורמים.

תשלום עבור החלפים – במזומן 

היתרון בשיטת העבודה של פירוק הרכבים הוא בכך שמיד לאחר פירוק הרכב, העובדים מחשבים את הערך של החלפים שאפשר למכור ובעל הרכב מקבל במקום ובמזומן את העלות שלהם. לא מדובר בסכומי עתק, אך בסכומים שיסייעו לבעל הרכב לקנות רכב אחר.

לאחר פירוק הרכב, החלפים השונים שהם תקינים נמכרים לסוחרים העוסקים במכירת אביזרים יד שנייה. לעיתים מדובר בחלפים שקשה מאד להשיג אותם והם חשובים לבעלי רכבים בדגמים זהים שגם הם ישנים. עבורם למצוא חלפים משומשים אך תקינים היא הזדמנות מצוינת להפחית בעלויות.

שאר החלפים שאינם תקינים, מועברים למחזור על פי פיצול החומרים, את פריטי המתכת והברזל מתיכים ומייצרים מהם חפצים חדשים, כך גם את חלפי הפלסטיק והזכוכית.

רכב טוטל לוסט לאחר תאונה 

רכב שניזוק בתאונת דרכים קשה נבדק על ידי השמאי של חברת הביטוח. במקרים רבים הוא מכריז על הרכב כטוטאל לוסט, הכוונה היא שעלות התיקון היא גבוהה מאד ולא כדאית ולכן חברת הביטוח מעדיפה לשלם את שווי הרכב מאשר לשלם את התיקון המקיף. במקרים הללו בעלי הרכבים יקבלו מחברת הביטוח תשלום על פי ערכו של הרכב במחירוני הרכב וכך יוכלו לקנות באמצעותו רכב אחר.

את הרכב עצמו, מעבירים למגרש והעובדים המיומנים שלנו מפרקים את החלפים כדי להעביר חלק מהם למחזור או למכירה.

הלקוח מקבל במקום תשלום במזומן עבור העלות של החלפים הללו. מעבר לכך, עובדי המגרש מסייעים לו בדיווח למשרד הרישוי על כך שהרכב ירד מהכביש וזאת כדי למנוע מעשי מרמה שבהם גורמים מסוימים משתמשים במספר הרישוי של רכב ישן שעבר הליך של פירוק.

אם גם לכם יש רכב ישן ומוזנח שחונה בחניון, דברו אתנו ורכב גרר שלנו יפנה את המכונית ויעביר אותה למגרש כדי שנפרק את הרכב.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.