חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

קונה רכבים לברזל בהרצליה

בכל רכב יש חלקים רבים מברזל וממתכת. לאור המגמה של השמירה על איכות הסביבה, אנחנו רוכשים רכבים ישנים, מפרקים את חלקי הברזל ומעבירים אותם למחזור. 

בדרך זאת מתיכים את הברזל והמתכות ומכינים מהם מוצרים חדשים לחלוטין בתחומי תעשייה רבים. 

המטרה של מחזור ברזל 

הברזל הוא חומר יקר ולכן חבל להשליך אותו. באמצעות המחזור אפשר להתיך אותו וליצור ממנו כלים חדשים לחלוטין עבור תעשיית הבנייה, ייצור חפצי נוי ועוד. 

פירוק רכבים 

פירוק הרכבים אינו כולל רק חלקי ברזל, גם חלקי פלסטיק שאינם תקינים מועברים למחזור, כך גם הזכוכיות למפעל מחזור אחר והצמיגים לטובת תעשיית גני השעשועים.

בדרך זו ממיינים את החלפים מצד אחד למפעלי מחזור, מצד שני את כל החלפים התקינים מעבירים למטרות מכירה, כדי להוזיל עלויות של מכירת החלפים עבור בעלי הרכבים הישנים שעוד מחזיקים אותם.

קבלת כסף ביד ומיד 

היתרון הגדול של אופציית פירוק הרכבים היא שבעל הרכב ממתין לתום הפירוק ולתחשיב העלויות של החלפים שיימכרו ושל אלו שימוחזרו ובהתאם לכך הוא מקבל כסף מזומן על המקום. גם אם אין מדובר בסכומים גבוהים, בדרך זו הוא מוציא את המיטב ממכירת הרכב לפירוק.

פעילות מול משרד ברישוי 

העובדים שלנו מסייעים ללקוח לבצע שתי פעולות לאחר פירוק הרכב:

  • דיווח מקוון למשרד הפנים על כך שהרכב פורק ולא ייסע יותר בכבישי ישראל.
  • לאור פירוק הרכב, מעבירים למשרד הרישוי את פרטי חשבון הבנק של בעל הרכב והוא מקבל ממשרש הרישוי החזר של חלק מהאגרה השנתית ששולמה עבור 12 חודשים, אך בפועל השימוש היה של כמה חודשים בלבד. 

פעולות של המשרד להגנת הסביבה 

נושא זיהום האוויר מטופל ביד קשה על ידי המשרד להגנת הסביבה. המכוניות הישנות פולטות הרבה רעלים גם כשהן חונות ולכן המגמה היא לדרבן את בעלי הרכבים להעבירם לפירוק מהר ככל האפשר. הם מקבלים התרעה של פרק זמן להזזת הרכב ואם הם לא פועלים כנדרש, הם מתחילים לקבל קנסות בסכומים כבדים ובסופו של דבר מבינים שאין להם ברירה, אלא להעביר את הרכב באמצעות רכב הגרר שלנו למגרש למטרת פירוק.

קונה רכבים לברזל בהרצליה

בטיחות הנסיעה ברכבים הישנים 

יש רכבים ישנים שאינם בטוחים לנסיעה כלל, כיוון שיוצרו לפני שנים רבות והוראות הבטיחות היו שונות או לא היו קיימות כלל וכך גם התקנים. אם הרכב אינו שמיש, עדיף לפרק אותו ולא לנסות לתקן אותו כדי לנסוע בו עם המשפחה, דבר שיוצר סכנה בטיחותית עבור כולם. בעלי הרכבים שהבינו את זה, העבירו תוך פרק זמן קצר את הרכב לטיפולם של העובדים המקצועיים שלנו במגרש.

קשה לכם להיפרד מהרכב הישן? בשביל זה אנחנו כאן כדי לסייע לכם ולבצע את כל התהליך עד פירוק כל חלקי הרכב.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.