חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

רכב לפירוק – כך תמכרו אותו במהירות ובקלות

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם במוסך בתדירות גבוהה, ולמען האמת, עם כל החיבה שלהם לרכב הישן כבר נמאס להם מהתקלות הללו, שפוגעות להם בשגרת החיים, גורמות להם להוציא סכומים גבוהים וגוזלות מהם זמן יקר. 

בכל יום בו אותם אנשים נכנסים לרכב הם מקווים שהוא יפעל כהלכה ושלא תופיע תקלה באמצע הדרך, התחושה הזו מערערת אותם וככל שחולפים הימים הם מגיעים למסקנה שאולי הגיע הזמן להיפרד מהרכב לשלום. כמובן שבעלי הרכבים הקודמים יודעים שהם לא יצליחו למכור את הרכב לאדם אחר, שכן אנשים לא ירכשו רכב שרק יגרום להם לבזבז כספים. 

כאן עולה השאלה מה ניתן לעשות עם הרכב  שרק מסכן את הנהגים, את הנוסעים והעוברים והשבים ורק מזהם את הסביבה וגוזל זמן, אנרגיות וכספים.

נמצאים בסיטואציה דומה לזו שתוארה? לפניכם מידע חשוב שעשוי לסייע לכם לפתור את הבעיה

במידה שקראתם את הכתוב למעלה ואתם חשים כי אתם נמצאים במצב דומה וגם אתם חושבים על פרידה מהרכב האהוב מזה תקופה ממושכת, כדאי שתהיו מודעים לכך שישנה אפשרות למכור את הרכב לפירוק. המשמעות של המכירה היא שהרכב יועבר לחברה שמתמחה בפירוק רכבים, יעבור פירוק יסודי שבמסגרתו יוצאו החלקים השמישים ויעשה בהם שימוש חוזר, כאשר שאר החלקים ימוחזרו. 

חברה שמתמחה בפירוק רכבים תמכור את חלקי החילוף התקינים ותשלם למוכר סכום הוגן עבור רכבו. 

מכירת הרכב הישן לחברה שמתמחה בפירוק רכבים – האם תהליך המכירה לוקח הרבה זמן?

תהליך העברת הרכב לפירוק יכול להתבצע בקלות ובמהירות במידה שפונים אל חברה שמתמחה בתחום, צברה ניסיון נרחב, משלמת תמורה הוגנת לרכישה, מציעה שירותי גרר, מספקת שירות במגוון אזורים ברחבי הארץ וזמינה ללקוחותיה בכל שעות היממה, ואנו – בחברת איזי פירוק רכבים עומדים בכל המאפיינים הללו.

עובדי החברה שלנו מיומנים מאוד וניסיוננו רב השנים מאפשר לנו להעניק לכל לקוח שירות מקצועי, יעיל ומהיר. אותה יעילות באה לידי ביטוי גם באופן העבודה הפיזית שלנו בעת הפירוק – כאשר אנו מצליחים למצות את המקסימום מהרכבים. השימוש החוזר בחלקי חילוף חוסך את הצורך ביצירת חלקים חדשים ועל ידי כך אנו מצליחים לסייע בשמירה על הסביבה.

אם הבנתם שהגיע הזמן להיפרד מהרכב הישן שלכם, שליווה אתכם לאורך שנים אך כבר אינו יכול לשמש אתכם כהלכה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

אנו עובדים בכל רחבי הארץ וזמינים ללקוחותינו במשך 24 שעות ביממה, כל שתוכלו להתקשר בכל עת ולקבל מאיתנו שירות מקצועי ואדיב.

אנו בחברת איזי פירוק רכבים מאמינים שמכירת רכבים לפירוק יכולה להתבצע במהירות ובקלות ומקפידים ללוות את לקוחותינו לאורך התהליך ולהפוך אותו לנעים ופשוט.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.