חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

חלקי חילוף לרכב מפירוק

לצד אותם אנשים שנוהגים לנסוע ברכבים חדישים ולהחליף את הרכב לאחר תקופה קצרה של שימוש, ישנם אנשים שממשיכים לנסוע ברכב גם לאחר עשרות שנים, כאשר הרכב כבר לא תקין ואף מסכן את הנהג, הנוסעים וכל מי שנמצא בסביבה. במקרים אלו ובמקרים בהם חברת הביטוח מכריזה על הרכב כטוטאל לוס, יש להפסיק את השימוש ברכב ולהעביר אותו לפירוק. 

חברות שמתמחות בפירוק רכבים ירכשו את הרכב מהמוכר, כך שהוא יוכל להרוויח סכום מסוים עבור רכב שכבר לא ניתן לנסוע בו. במגרש של חברת הפירוק יפורק הרכב וחלקי חילוף מפירוק הרכב בהם ניתן להשתמש יימכרו.

עסקה טובה לכולם – עסקה בה שני הצדדים מרווחים 

מכירת רכב לחברה שמתמחה בפירוק רכבים מאפשרת לשני הצדדים שמבצעים את העסקה להרוויח – שכן הצד המוכר מצליח להרוויח סכום מסוים עבור רכב שאינו מתפקד וגם כך לא יכול היה להימכר לנהג אחר, ובמקרים בהם היה ניתן לתקן אותו – סביר להניח שאותו נהג היה "מבלה" זמן רב במוסך ומבזבז סכומים גבוהים, והחברה הרוכשת יכולה להשתמש בחלקי חילוף מפירוק הרכב ולמכור אותם – כך שיהיה בהם שימוש חוזר.

פירוק רכבים – הפחתת הנזק לסביבה

חלקי חילוף לרכב מפירוק

במקרים בהם הרכב הישן עומד בחניה, הוא תופס מקום חניה לרכבים אחרים ובנוסף, מזהם את הסביבה משום שהוא פולט רעלים. 

במצבים אלו בעלי הרכבים הישנים גם פוגעים בנהגים האחרים, שעשויים לחפש מקום חניה במשך שעות (בעיקר כאשר מדובר על הערים הגדולות בהן קשה מאוד למצוא מקומות חנייה פנויים) וגם פוגעים בסביבה באופן מתמיד. מעבר לכך, במידה שבעל הרכב העמיד את רכבו במקום שמפריע למעבר, עלולים הרכבים לפגוע בו. 

כדי למנוע מצבים בהם בעלי רכבים משאירים את רכביהם הישנים בחניות או באזורים שמפריעים לתנועה, נקבע כי יינתנו להם קנסות כספיים. עם חלוף הזמן עשויים הקנסות הללו להצטבר ולהגיע לסכומים גבוהים.

מכל המצוין ניתן להבין שהעמדת הרכב הישן שאינו מתפקד בחנייה או בצידי הדרך עשויה להוביל לנזקים, לכן רצוי מאוד להעביר את הרכב לחברה שמתמחה בפירוק רכבים.

חלקי חילוף מפירוק – תרומה נוספת לסביבה

לצד כל הסיבות שגורמות להעברת הרכב לפירוק להיות החלטה נכונה, יש לציין כי פעולה זו מפחיתה את הזיהום הסביבתי בצורה נוספת – שכן מכיוון שאפשר להשתמש בחלקים מסוימים שנמצאים ברכב, ניתן להפחית את הצורך לייצר חלקים חדשים שייצורם פוגע בסביבה. כמו כן, מועברים החלקים בהם לא ניתן להשתמש למיחזור.

אצלנו – בחברת איזי פירוק רכבים, מפורקים חלקיו השונים של הרכב. החלקים התקינים נמכרים לצורך שימוש חוזר והחלקים בהם לא ניתן להשתמש מועברים למחזור.

הצוות המקצועי שלנו מתמחה בתחום פירוק רכבים ומכירת חלקי חילוף לרכב מפירוק, ואנו מעניקים לכל לקוח ולקוחה שירות מקצועי ואדיב.

אם אתם מעוניינים למכור את הרכב שלכם ולקבל עבורו תשלום הוגן, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

גרים בירושלים והסביבה? קראו על פירוק רכבים בירושלים

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.