חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

חלקי חילוף לרכב

בשלב מסוים מגיע הזמן להיפרד מהרכב. בחלק מהמקרים בעלי הרכבים, אותם שימשו הרכבים במשך שנים רבות, חשים צביטה קלה, שכן כבר נוצר בינם ובין הרכב סוג של קשר. יחד עם זאת, מבינים בעלי הרכבים שלא ניתן להמשיך לנסוע ברכב המוכר משום שהמשך השימוש ברכב הישן מסכן אותם, את האנשים שהם מסיעים ואת כל מי שנמצא בקרבת הרכב.

אם לא די בכך, השימוש ברכב הישן ואף השארתו בחנייה גורמים לזיהום הסביבה. 

מכירת הרכב במצבו אינה אפשרית, שכן אנשים אינם מעוניינים לרכוש רכב שמחייב אותם להגיע אל המוסך בתדירות גבוהה ולבזבז זמן וכסף, בשל סיבה זו גם לא משתלם עבור בעל הרכב להמשיך להחזיק ברכב ולתקן את חלקיו השונים בכל פעם מחדש.

בשל כל הסיבות שצוינו, מומלץ עבור בעל הרכב הישן למכור את רכבו לחברה שמתמחה בפירוק רכבים.

כיצד משתמשת חברה לפירוק רכבים ברכב הישן?

לאחר מכירת הרכב הישן לחברה המתמחה בפירוק רכבים ולאחר שבעל הרכב מקבל תשלום עבור רכבו והחזר כספי עבור הרישיון בהתאם לתקופה שבה פג התוקף, יפרקו עובדי החברה את חלקיו השונים של הרכב והחלקים בהם ניתן להשתמש יימכרו ללקוחות ומוסכים שמעוניינים לחדש את המלאי לצורך מכירה. 

בעידן בו קיימים שפע דגמים של רכבים וישנן מגוון טכנולוגיות, יש צורך בחלקי חילוף רבים, כך שפירוק רכבים ומכירת חלקי חילוף מאפשרת לחברות שמתמחות בתחום לבצע כמות רבה של מכירות.

יש לציין כי ישנם לקוחות שפונים ישירות אל חברות שמתמחות בפירוק רכבים לצורך רכישת חלקי חילוף ובנוסף, קיימים גופים נוספים שמעוניינים לרכוש חלקי חילוף של רכבים שפורקו.

כבר לא משתלם לכם להחזיק ברכב? חשבתם למכור אותו לחברה שמתמחה בפירוק רכבים?

במקרה שאתם מחזיקים ברכב ישן שדורש מכם לבקר במוסך בתדירות גבוהה ולבזבז זמן וכספים, ייתכן שההוצאות על הרכב גבוהות משוויו, ובמילים אחרות – ייתכן שכבר לא משתלם לכם להחזיק ברכב.

על ידי העברת הרכב לחברה שמתמחה בפירוק רכבים תוכלו למנוע סכנת חיים (שכן כפי שצוין – נהיגה ברכב ישן מסכנת את כל הנמצאים על הכביש), תפחיתו את זיהום הסביבה משום שהרכב כבר לא יעמוד בחנייה ולא יהיה על הכביש ויפלוט רעלים, ובנוסף – תאפשרו שימוש בחלקיו השונים של הרכב ועל ידי כך תביאו לחיסכון בייצור רכיבים חדשים. כמובן שבנוסף לכל היתרונות הללו תקבלו סכום כספי מסוים, סכום זה אינו גבוה, אך בכל זאת מדובר על רכב שלא יימכר לאדם פרטי.

במידה שאתם מעוניינים לקבל תמורה עבור הרכב הישן שלכם וליהנות מכל היתרונות של מכירת רכב לחברה שמתמחה בפירוק רכבים, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – איזי פירוק רכבים.

החברה שלנו תבצע את תהליך הפירוק בצורה יעילה, כך שיהיה ניתן להשתמש בחלקי החילוף של הרכב ותשלם לכם סכום הוגן עבור המכירה.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.