חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

חלקי חילוף לרכב בירושלים

מי שמחפש חלקי חילוף לרכב בירושלים יכול לרכוש חלקים חדשים או חלפים יד שנייה בטיב מעולה שפורקו מרכבים שונים כאשר הרכב כולו פורק. 

הבעייתיות של הרכבים הישנים 

רכבים ישנים שעומדים בצדי הדרכים מהווים מטרד אקולוגי משמעותי מאד. הם פולטים גזים ורעלנים גם כשהם נייחים. לכן המגמה היא לעשות כל שניתן כדי שבעלי הרכבים יעבירו אותם למגרש הגרוטאות שלנו ולא יגרמו לזיהום במקום שבו הרכב חונה.

לעיתים קשה לבעלי הרכב להיפרד מממנו לאחר ששירת אותם תקופה ארוכה, אך כאשר התקלה היא חמורה והתיקון עולה יורד מהערך הכספי של המכונית, התשובה היא ברורה לחלוטין ולא כדאי לתקן את המכונית. הפתרון הוא לדבר אתנו ורכב הגרר שלנו יאסוף את הרכב מהחניון כדי להתחיל את הליך הפירוק. 

שימוש בחלקי חילוף שקיימים במכונית 

מתוך הרכב המפורק שולפים חלקי חילוף לרכב בירושלים שהם תקינים ומוכרים אותם לסוחרי החלפים. המטרה היא שבעלי רכבים אחרים שיש בהם תקלות, לא יהיו חייבים לשלם סכומים כה גבוהים על חלפים חדשים אלא תהיה להם אפשרות לרכוש חלפים זהים בעלי יכולת תפקוד מצוינת שהם יד שנייה, וכך היו בשימוש אך מצבם מאפשר התקנה ברכב אחר והנאה ממנו לאורך פרק זמן ארוך. 

חלפים שהעובדים המיומנים שלנו מוציאים מרכבים שמיועדים לפירוק או לחלופין מרכבים שנפגמו באופן משמעותי בתאונות דרכים קשות והם מעוכים, פגומים ואינם תקינים, מועברים למפעלי מחזור בהתאם לחומר שממנו הם עשויים. המשאיות של מפעלי המחזור מגיעות למגרש שלנו לעיתים תכופות ומעמיסות את כל התכולה הממתינה להם. מחזור מתכת, ברזל, נחושת, שילדות הרכבים, מוצרים מפלסטיק ומזכוכיות.

חלקי חילוף לרכב בירושלים

תשלום ביד ובמזומן 

לכל החלפים שמועברים למחזור ולכל החלפים שמועברים לסוחרי החלפים יש ערך כספי. בעל הרכב מקבל בתום הפירוק את תחשיב העלות של כולם יחד ובהתאם לכך הוא מקבל תשלום במזומן באופן מידי.

בנוסף לכך העובדים שלנו מסייעים לו להגיש למשרד הרישוי את הטופס המקוון שבו הוא מודיע שהרכב פורק ולא יעלה יותר על הכבישים. ההודעה חשובה מאד כיוון שקיים חשש שמישהו יצמיד לוחית רישוי עם מספר הרכב על רכב אחר ויבצע כך מעשה מרמה. 

בנוסף לכך מעבירים למשרד הרישוי מידע על חשבון הבנק של בעל הרכב, כדי שהוא יקבל בחזרה את החלק היחסי של אגרת רישוי הרכב ששולמה לשנה מלאה, אך בפועל הניצול היה של כמה חודשים בלבד. 

מגרש הגרוטאות לפירוק רכבים 

מגרש הגרוטאות שלנו משרת את תושבי הסביבה הקרובה והרחוקה שנים רבות. העבודה בתוך המגרש נעשית באופן מתוכנן, כדי לפרק את כל המכונית, מהחלק הגדול ביותר כמו השלדה ועד החלק הקטן ביותר.

אם הרכב שלכם עשה את שלו, הגיע הזמן להעביר אותו לפירוק במגרש הגרוטאות שלנו באמצעות רכב הגרר שלנו.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.