חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

חלקי חילוף לרכב ברמלה

מי שמחפש חלקי חילוף לרכב ברמלה יכול לרכוש חלפים משומשים שהוצאו מרכבים שונים שפורקו במגרש הגרוטאות שלנו.

תהליך פירוק רכבים 

בתהליך פירוק הרכבים נתקלים העובדים המיומנים שלנו בהרבה מאד חלפים שמצבם הפיסי והמכאני הוא טוב ולכן אפשר להשתמש בהם שוב. החלפים הם טובים לרכבים אחרים בדגם זהה ולעיתים גם לרכבים אחרים של אותו יצרן רכבים. 

לאור זאת אנחנו מפרקים את כל החלקים הטובים ומעבירים אותם לקמעונאים שעוסקים במכירת חלפים יד שנייה. בדרך זו אנחנו מעניקים לבעלי רכבים רבים את האופציה לתקן את הרכבים שלהם בעלות מופחתת, על ידי רכישת חלפים משומשים את תקינים במקום לרכוש חלפים חדשים. 

חלפים נוספים אשר אנו מוציאים מהרכבים שהם אינם תקינים ולכן אי אפשר למכור אותם לבעלי רכבים, מועברים למחזור. בדרך זו אפשר למחזר פריטים ממתכת כולל השלדה, חלקי פלסטיק וגם זכוכית. המפעלים המתקדמים בישראל שכל אחד מהם עוסק במחזור של חומרים אחרים, מצליחים להפוך את החלפים הללו לחומרי גלם ומהם מייצרים פריטים חדשים, כמו חומרי בנייה וחפצי נוי שונים.

בחנויות אשר מתמחות במכירת חלפים יד שנייה, אפשר למצוא היצע נרחב מאד של חלפים לכל סוגי הרכבים, לכל הדגמים ולמטרות שונות. לקוח שמוצא פריט יש שנייה מרוצה מאד מהעובדה שאינו צריך לשלם סכומים כפולים עבור פריטים חדשים.

חלקי חילוף לרכב ברמלה

המטרה של פירוק רכבים 

הרכבים הישנים אשר עומדים חודשים בחניונים פולטים גזים ורעלים ולכן פוגעים מאד באיכות הסביבה. לכן המטרה של המשרד לאיכות הסביבה היא לשכנע את בעל הרכב להזיז אותו מהחניון ולהעביר אותו למהלך של פירוק. בדרך זו הרכב הישן אינו תופס חנייה, שהיא מצרך יקר וחשוב, לאור מצוקת החנייה.

העיריות אוכפות נושא זה והן מטילות קנסות בסכומים גבוהים על בעלי הרכבים. בשלב מסוים הנהגים מבינים שמצבם רק הולך ומסתבך, כיוון שהם לא נוסעים עם הרכב לאור העלות הגבוהה של התיקון אך מצד שני נוצרים להם חובות גבוהים בגין הרכב הזה לאור הנזק שהוא יוצר לציבור.

המסקנה היא להעביר את הרכב למגרש הגרוטאות שלנו. רכב הגרר שלנו יגיע ברצון ויעביר את הרכב מהחניון למגרש כדי לבצע פירוק מאסיבי שלו.

תשלום עבור החלפים 

העובדים המנוסים שלנו בוחנים את כמות החלפים התקינים שפורקו מהאוטו וגם את כמות החלפים שהועברו למחזור ועל פי הערך הכספי שלהם, הלקוח מקבל מאתנו במקום תשלום במזומן. בדרך זו יהיה לו שקט נפשי והוא יפסיק לקבל קנסות מהעירייה.

דיווח למשרד הרישוי על פירוק הרכב 

במקביל להליך הפירוק אנו מסייעים לבעל הרכב לבצע דיווח מקוון למשרד הרישוי על כך שהרכב פורק ולא ינוע שוב על כבישי ישראל. 

אם יש לכם רכב ישן, דברו אתנו ונשמח לגרור אותו למגרש ולשלם לכם את התמורה.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.