חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

פירוק רכבים

אם הרכב שלכם כבר עשה את שלו והגיע לגיל הזקנה, חשוב שתדעו שהגיע הזמן להיפרד ממנו. בשלב זה הרכב לא מגן עליכם והשימוש בו עלול לפגוע בכם, בנהגים, בנוסעים ובעוברים והשבים מבחינה פיזית. מעבר לכך, השימוש ברכב עלול לסכן את הארנק שלכם, שכן במידה שאתם ממשיכים לנהוג בו אתם עלולים לקבל קנסות ודוחות. 

גם מכירת הרכב לנהג אחר לא תסייע לכם בשלב זה, שכן הסכום שתוכלו לגבות על הרכב במצבו יהיה נמוך מאוד, זאת במידה שתצליחו למכור אותו, שכן רוב האנשים לא ירצו לרכוש רכב ישן שרק יגרום להם – כמו לכם, להגיע למוסך בתדירות גבוהה ולשלם סכומים גבוהים. 

חשוב שתדעו שהשימוש ברכב גם פוגע בסביבה ובמידה שתשאירו את הרכב בחניה, הוא רק יתפוס מקום. זיכרו שחניות הן "מצרך" חשוב בערים מסוימות וכדאי שתתחשבו בבעלי הרכבים האחרים.

הפתרון הטוב ביותר – פירוק רכבים

לאחר שבוחנים את האפשרויות שעומדות בפניכם, ניתן לראות שאף אחת מהן לא טובה במיוחד. כאן נוכל להציע לכם פתרון הולם למצבו של הרכב שלכם – תוכלו פשוט למכור אותו לחברה שלנו – חברת איזי פירוק רכבים

במידה שתמכרו את הרכב הישן שלכם לחברה שלנו, תוכלו להפחית את הפגיעה באיכות הסביבה, שכן יהיה ניתן למחזר חלקים ועל ידי כך להפחית את הצורך בייצור של חלקים נוספים. 

ייצור חלקים מוביל לפליטה של רעלים וכמובן שיש צורך בחומרים. אנו חיים בעידן בו ישנה מודעות גבוהה בנוגע לשמירה על איכות הסביבה ועל ידי מכירת הרכב לפירוק יהיה ניתן להשתמש בחלקים שוב ולהפחית את הפגיעה. 

תרומה נוספת לאיכות הסביבה תתקיים משום שהורדת הרכב הישן מהכביש מקטינה את כמות הגזים הרעילים שנפלטים מרכבים ישנים.

כמו כן, על ידי מכירת הרכב תפחיתו את הסיכונים לתאונות, לא תקבלו קנסות ודוחות בשל נהיגה ברכב ישן, לא תצטרכו לחפש אחר קונה לרכב (משימה שככל הנראה לא תצליח לכם), תפנו מקום חניה, לא תצטרכו להגיע למוסך לצורך תיקונים ותקבלו תשלום עבור הרכב. 

כאן יש לציין שהתשלום עבור רכבים לפירוק אינו גבוה, אך בכל זאת ישנו רווח מסוים – כמה מאות שקלים או אלפי שקלים.

איזי פירוק רכבים – אתם מוכרים וכולם מרוויחים

אנו – בחברת איזי פירוק רכבים, זמינים עבור לקוחותינו במשך 24 שעות ביממה ונשמח להעניק לכם שירות. החברה שלנו מתמחה ברכישת רכבים יד שנייה וכן רכבים שעברו תאונה.

 כל רכב שמגיע אלינו מפורק באופן שמאפשר ניצול מירבי, בצורה זו כל הצדדים מרווחים – גם הלקוח שמוכר את הרכב, גם אנחנו וגם הסביבה.

אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו הצעת מחיר, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם. יש לציין שהצעת המחיר שלנו כוללת שירות גרירה.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.