חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

האם ניתן למכור רכב טוטאל לוס לפירוק?

רכב שהוכרז על ידי חברת הביטוח כטוטאל לוסט לצורך הפירוק שלו מועבר למגרש הגרוטאות כי למעשה אין מה לעשות אתו . בעל הרכב מקבל מחברת הביטוח תשלום שהוא השווי של הרכב על פי המחירון והרכב לא יכול לנוע על הכביש. במקרים רבים כשהרכב הוא במצב זה מועכים את השלדה באמצעות מנוף לאור מצבו של הרכב. את השלדה מעבירים בשלב מאוחר יותר למחזור מתכות.

פירוק במגרש הגרוטאות 

מגרש הגרוטאות שלנו עוסק במשך שנים רבות בנושא פירוק רכבים. עם השנים שיפרנו את שיטות העבודה והיום כל העבודה מתנהלת באופן מתוכנן. כל רכב שמגיע למגרש מפורק מכל חלקיו והעובדים המיומנים מסדרים את החלפים על פי המסלול שמתאים עבורם.

חלק מהחלפים מועברים למחזור על פי ההרכב שלהם כמו מתכות, פלסטיק וזכוכית. כל המלאי על פי ההרכב שלו מועבר למפעל אשר מבצע מחזור זה. המפעלים החדשניים מסוגלים למחזר את רוב החלקים ובכך ליצור שימוש חוזר לחומרים הללו. 

אנו עושים כל שניתן כדי להציל חלפים שהם תקינים ולמכור אותם לקמעונאים שעוסקים בתחום זה ולכן על פי כמות החלפים התקינים, גם גובה התשלום של בעל הרכב עולה. את התשלום הוא מקבל באופן מידי ובמזומן.

האם ניתן למכור רכב טוטאל לוס לפירוק?

דיווח למשרד הרישוי 

חלק מהשירות שלנו הוא ליידע את בעל הרכב כי יש לדווח למשרד הרישוי על הפעולה שבוצעה ברכב כדי שמשרד הרישוי ירשום שהרכב הורד מהכביש. הצוותים שלנו מסייעים לבעל הרכב ואנחנו עושים זאת on line  כדי להקל עליו ולוודא שהדיווח מתבצע באופן ראוי והמידע נקלט.

בנוסף לכך, מעבירים למשרד הרישוי את פרטי חשבון הבנק של בעל הרכב, כדי הוא יקבל החזר כספי יחסי של אגרת הרישוי ששולמה מראש עבור שנה שלמה אך בפועל לא נוצלה במלואה.

ההפרעה שגורם רכב טוטאל לוסט 

יש מקרים שבעל הרכב משאיר רכב טוטאל לוסט זה בחניון לאורך חודשים רבים גם אחרי שקיבל את התשלום מחברת הביטוח. בפועל אין מה לעשות עם הרכב, אי אפשר לנהוג בו ולכן הימצאותו בחניון רק מפריעה לציבור. 

הסיבה הראשונה היא כי רכב זה תופס מקום חניה לאורך זמן ומכיוון שגם כך יש מצוקת חניה, כל מקום שנתפס ללא צורך הוא בעייתי. הסיבה השנייה היא שהרכבים הללו פולטים רעלנים ולכן מזיקים מאד לנשימתם של מי שגר בסביבה ומי שעובר בחניון ונושם זאת.

במסגרת המלחמה בזיהום האוויר, המשרד להגנת הסביבה אוכף בעיה זו ומטיל קנסות כבדים על בעלי הרכבים הללו.

לכן הדרך הנכונה והמהירה כדי לפתור את הבעיה, היא לדבר אתנו ורכב גרר שלנו יגיע למקום ויאסוף את הרכב למגרש הגרוטאות.

אנחנו נשמח לגרור גם את הרכב הישן שלכם ולשלם לכם עבור ערכם של החלפים התקינים.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.