חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

מכירת רכבים לפירוק בחיפה

כאשר יש לכם רכב בחיפה שמועמד לפירוק עקב מצבו, הפתרון הנוח ביותר הוא הגעה שלו למגרש הגרוטאות שלנו באמצעות משאית הגרר שלנו. בדרך זו הרכב לא מפריע בחניון, לא תופס חניה ולא מזהם את הסביבה. 

הצורך בפירוק רכבים לאחר תאונת דרכים 

רכב שעבר תאונת דרכים וחברת הביטוח הכריזה עליו כטוטאל לוסט, מועבר למגרש. אין כל אפשרות לנסוע בו אך אם מדובר ברכב חדש יחסית, יש בו חלפים שהם במצב מצוין ולולא התאונה הם היו ממשיכים לשרת את בכל הרכב עוד שנים רבות. לכן המטרה היא להציל כמה שיותר חלפים מתוך רכב זה.

העובדים שלנו שהם בעלי ידע רב, מפרקים בשיטה ייחודית את כל החלפים בזה אחר זה ובוחנים את מצבו. יש חלפים תקינים לחלוטין שיועברו לסוחרי מכוניות כדי שהם ימכרו אותם כפריט יד שנייה. חלפים אחרים שנפגעו בעת התאונה והם מעוכים, אי אפשר להשתמש בהם אך אפשר למחזר אותם אם הם ממתכת, פלסטיק או זכוכית.

כל הפריטים הללו מועברים למפעלי המחזור וכך כמויות האשפה הן קטנות יחסית וזיהום האוויר הוא מופחת. 

תשלום ביד ובמזומן 

אחד היתרונות הגדולים של שיטה הוא בעובדה שבעל הרכב מקבל מיד בתום הפירוק את התחשיב של סך העלויות של החלפים ועל פי התחשיב הוא מקבל כסף ביד ובמזומן.

נותר לבעל הרכב לטפל בנושא הדיווח למשרד הרישוי על כך שהרכב פורק וזאת כדי שמישהו אחר לא ישתמש בלוחית רישוי עם מספר רכב זה כחלק מתהליך של רמאות. העובדים המיומנים שלנו שמכירים הסדר זה עוזרים ללקוח וכך התהליך מתבצע במהירות ובאופן מקוון.

מכירת רכבים לפירוק בחיפה

קנסות של העיריות 

העיריות אינן מעוניינות שיהיו בשטח שלהן רכבים חונים שפולטים גזים רעילים גם כשהם לא נוסעים ולכן בעלי הרכב נדרשים לפנות אותם ללא דיחוי. מי שלא מבצע זאת ומשאיר את הרכב בחניון מתחיל לקבל קנסות כספיים גבוהים ובסופו של דבר הוא מבין שאין לו ברירה אלא לפנות את הרכב למטרת פירוק כי אי אפשר לנסוע אתו וגם עלות תיקון התקלה היא גבוהה מאד ולכן מיותר מבחינה כלכלית.

הנהגים משוחחים אתנו וכדי להקל עליהם אנו שולחים את רכב הגרר שלנו שיוביל את הרכב הישן למגרש הגרוטאות, כדי להתחיל את מהלך הפירוק.

התנועה בדרכים של מכוניות ישנות 

לאור הפעילות המאסיבית של העיריות בהתאם להוראות של המשרד להגנת הסביבה, משנה לשנה כמות המכוניות הישנות שנעות בכבישים פוחתת ובמקומן נעות מכוניות חדשות יותר ומודרניות, אשר כמות הגזים שהן פולטות היא קטנה באופן משמעותי ולכן רמת זיהום האוויר בכללי היא פחותה באזורים שונים של ישראל.

יש לכם רכב לפירוק בחיפה? אנחנו מבינים את הקושי להיפרד ממנו ולכן משאית גרר שלנו תגיע לחניון ותגרור את הרכב.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.