חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

מכירת רכבים לפירוק

פירוק רכבים הינו משימה שדורשת מקצועיות רבה, ידע וניסיון. על ידי פירוק רכבים ישנים שכבר אינם מתפקדים כהלכה ודורשים מבעליהם לבצע שלל תיקונים, וכן על ידי פירוק רכבים שהוגדרו על ידי חברת הביטוח כ"טוטאל לוס", ניתן לנצל חלקי חילוף רבים שנמצאים ברכב ועדיין ניתנים לשימוש. 

השימוש החוזר בחלקי החילוף שהוצאו מהרכב חוסך את הצורך בייצור חלקי חילוף חדשים. כמו כן, עוברים חלקים אחרים שמרכיבים את הרכב למיחזור.

 שתי הפעולות הללו – השימוש החוזר בחלקי חילוף ומיחזור חלקיו השונים של הרכב מסייעות בהפחתת הפגיעה בסביבה. 

מעבר לכך, אי הימצאותו של הרכב על הכביש ועמידתו בחנייה מפחיתות את הפגיעה בסביבה, שכן רכב תקול וישן פולט רעלים, גם אם הוא לא נמצא על הכביש.

סכנות ובעיות נוספות של שימוש ברכבים ישנים ותקולים

שימוש ברכב ישן ותקול מהווה כמובן סיכון חיים. במקרים רבים חסרות ברכבים הישנים מערכות בטיחות מתקדמות, כך שנסיעה ברכב הישנן מסכנת את כל מי שנמצא על הכביש. אם לא די בכך, רכבים ישנים שאין בהם שימוש רק תופסים מקומות חנייה. 

אנשים שמחזיקים ברכבים ישנים, תקולים או שניהם יחדיו, וכן אנשים שרכבם עבר תאונה קשה מבינים שסיכוייהם למכור את הרכב לאדם אחר קטנים ביותר ושחבל להם לבזבז זמן בחיפוש אחר קונה. יחד עם זאת, ניתן למכור את הרכב ולקבל עבורו סכום מסוים במידה שפונים אל חברות שמתמחות בפירוק רכבים.

עסקה מוצלחת – פירוק רכבים

כפי שצוין, המשמעות של פירוק רכבים היא שהרכב עובר תהליך של פירוק, כאשר חלק מהחלקים מועברים למיחזור וחלקי החילוף השמישים נמכרים ללקוחות שונים. 

תהליך הפירוק מתבצע על ידי חברות שמתמחות בתחום ויודעות כיצד למקסם את תהליך הפירוק בצורה הטובה ביותר – כך שכל החלקים בהם ניתן להשתמש באמת יהיו בשימוש בעתיד. 

עבור מכירת הרכב מקבל המוכר תשלום הוגן והחברות מרוויחות ממכירת חלקי החילוף ללקוחותיהן, כך שניתן לומר שכל הצדדים, לרבות הסביבה, מרוויחים מהעסקה.

איזי פירוק רכבים – כי הגיע הזמן למכור את הרכב 

אם אתם לא מעוניינים לבזבז זמן יקר ולחפש אחר אדם שירכוש את הרכב שלכם, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – איזי פירוק רכבים ואנו מבטיחים לכם תמורה הוגנת למכירה ושירות מהיר, אדיב ויעיל. 

כדי להעניק ללקוחותינו שירות יעיל ומהיר אנו מעמידים לרשותם מוקד שירות לקוחות שזמין בכל שעות היממה ומספקים את שירותינו בכל רחבי הארץ. 

במידה שתפנו אלינו ותקבלו מאיתנו שירות, תוכלו להרוויח סכום נאה עבור רכב שכבר לא משמש אתכם ולא ניתן למכירה לאדם פרטי , כך שאתם יכולים רק להרוויח מהעסקה.

אתם מוזמנים לצלצל אלינו או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי וללוות אתכם לאורך כל התהליך (הקצר).

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.