חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

רכבים לגריטה בפתח תקווה

גריטה הוא תהליך של פירוק רכבים אשר הוכרזו על ידי חברת הביטוח כרכב טוטאל לוסט, או של רכבים ישנים שאינם מסוגלים לנוע בכבישים עקב מצבם הרעוע.

פרידה מהמכונית אחרי שנים רבות 

המכונית הופכת לחלק מחיי היום יום ולכן כאשר הרכב הישן מגיע לסוף דרכו, זהו יום עצוב ובעלי הרכב מתקשים להיפרד ממנו. אך עם זאת יש להכיר במציאות ולהבין שאין ברירה אלא לפרק את הרכב ולטפל בכל החלקים כדי שאפשר יהיה להוריד את הרכב מהכביש וליידע את משרד התחבורה.

תקלות ברכבים ישנים 

להבדיל מרכבים חדשים, כל תקלה של רכב ישן היא משמעותית מאד וכרוכה בתשלום גבוה. מבחינה כלכלית ההשקעה הזו אינה כדאית כיוון שהעלות של שעות העבודה ושל חלקי החילוף החדשים, היא יקרה הרבה יותר משווי הרכב. כיוון שמדובר ברכב מאד ישן נדרשות שעות עבודה רבות וחלפים ייחודיים שכבר לא מיוצרים כעת ולכן עלותם גבוהה.

לאור כל העלויות מבין בעל הרכב שאין ברירה אלא להיפטר מהרכב ולכן מעביר אותו לפירוק במגרש המכוניות הישנות שלנו או לחלופין רכב הגרר שלנו מבצע את המשימה וגורר אותו לביצוע הפירוק.

השמירה על איכות הסביבה 

בשנים האחרונות המודעות להגנת הסביבה צמחה ועלתה. בבדיקות שנערכו הסתבר שהרכבים הישנים פולטים רעלנים כשהם נעים בכבישים וגם כשהם חונים בחניון. לכן קיימת עדיפות עליונה לפינוי הרכבים הללו מצדי הדרכים ומהחניונים בכל הארץ. הרשויות אוכפות את הנהלים הללו ומבקשות מבעלי הרכבים לפנות את הרכבים ולהעבירם למגרשי הגרוטאות. מי שאינו נענה לקריאה זו מסתכן בכך שיקבל קנסות בסכומים גבוהים שמצטברים מעת לעת לסכומים מאד גבוהים. 

בטיחות ברכבים ישנים 

חלק מהרכבים הישנים אינם בטיחותיים כיוון שהם יוצרו לפני שנקבעו התקנות הכוללות נושאים כמו חגורות בטיחות ואמצעי עזר אחרים הקיימים בתוך הרכב. זו סיבה נוספת שבגללה כאשר מדובר ברכב ישן שאינו שמיש, עדיף להיפטר ממנו ולהעבירו למגרש שלנו לצורך פירוק. 

פירוק רכבים כולל השלדה 

המתודולוגיה של איכות הסביבה היא לצמצם ככל האפשר את האשפה ולבצע פעילויות של מחזור בסוגים שונים של חלפים. לכן חלק גדול מהחלקים ברכב שכבר אינם תקינים מועברים למחזור. השלדה וחלקי הברזל והמתכת מועברים להתכה במפעלי מחזור ייעודיים. חלקי הפלסטיק למפעלים אחרים ופריטי הזכוכיות למפעל מחזור אחר. כך נותרים כל החלפים התקינים בלבד והם מועברים למכירה. בדרך זו בעלי רכבים אחרים יכולים להפחית את העלויות שלהם עבור תיקון הרכבים, כיוון שהמחיר של החלפים יהיה זול הרבה יותר.

רכבים לגריטה בפתח תקווה

דיווח למשרד הרישוי 

הנציגים שלנו מדווחים למשרד הרישוי על התאריך בו בוצע פירוק לרכב הספציפי, כך שהוא לא ינוע בכבישים. 

גם אתם מתלבטים לגבי רכב מסוים אם לפרק ומתי? דברו אתנו ונשמח לעזור לכם לפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.