חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

גריטת רכבים ישנים בירושלים

האופציה הנוחה ביותר עבור גריטת רכב בירושלים היא לשוחח אתנו לאור המקצועיות רבת השנים שלנו. רכב הגרר שלנו יגיע למקום בו ממוקם הרכב הישן, כדי לגרור אותו למגרש שלנו להמשך טיפול.

גורלו של הרכב הישן 

רכבים ישנים אשר נסעו לאורך שנים רבות על כבישי ישראל, מגיעים לסוף דרכם ואין ברירה אלא לפרק אותם. על פי מצבם הפיזי אין דרך אחרת להיפרד מהרכב. הוא לא יכול להישאר בצידי הדרך או בחניון כיוון שהוא יוצר זיהום אוויר ולכן כאן זו התחנה האחרונה. בדרך כלל מדובר ברכבים שהשנתון שלהם הוא עשר שנים ואף הרבה יותר מכך.

בעבר הממשלה עודדה בעלי רכבים שגילם הוא מעל עשרים שנה לבצע גריטה ושילמה 3,000 ₪ עבור כל רכב, אך הליך זה נעצר ואין אפשרות לבצע גריטה בשלב זה מחוסר תקציבים. אם אתם גרים בירושלים, תוכלו למצוא גריטת רכבים בירושלים במחיר משתלם.

רכב ישן בעל תקלות מהותיות 

כאשר לרכבים ישנים יש תקלה מהותית, עלות התיקון היא מאד גבוהה ובמקרים רבים הסכום שיש לשלם למוסך הוא גבוה יותר מערכו של הרכב ולכן הנושא אינו כדאי לחלוטין. עדיף להעביר את הרכב לפירוק ולקבל את ערכם של החלפים מאשר לבצע את התיקון המיותר כיוון שהחשש הוא שהרכב לא יחזיק מעמד תקופה ארוכה ושוב תהיה בו תקלה שתעלה סכומי כסף נכבדים. במצב שנוצר עדיף לרכוש רכב משנתון מתקדם יותר וליהנות מנסיעה בטיחותית.

הפגיעה באיכות הסביבה 

הרכבים הישנים אשר יוצרו בשיטות שכבר לא משתמשים בהן היום, פולטים הרבה מאד רעלנים גם כשהם לא זזים מהחניון ולכן הם מהווים סכנה לכל מי שנמצא בסביבתם. המשרד להגנת הסביבה מטיל קנסות כבדים באמצעות הרשויות המקומיות על בעלי הרכבים שאינם מפנים אותם כיוון שהם יוצרים מפגע גם בטיחותי וגם של זיהום אוויר.

כשמצטברים כמה קנסות, בעל הרכב מבין שזה הזמן לטפל בנושא והוא פונה אלינו. רוב הרכבים הללו אינם מסוגלים אפילו להגיע עד המגרש שלנו ולכן רכב הגרר שלנו מעביר אותו למגרש פירוק הרכבים. 

גריטת רכבים ישנים בירושלים

פירוק הרכב לגורמים קטנים במגרש שלנו 

העובדים שלנו עוסקים בפירוק רכבים שנים רבות ולכן הם מיומנים בפירוק כל אחד מהם בהתאם לדגם וליצרן הרכב. בין החלקים יש כאלו שהם תקינים ולכן אנו מסוגלים למכור אותם ללקוחות אחרים. מעבר לכך יש גם חלקים שאנחנו מעבירים למחזור כמו זכוכיות, פלסטיק ומתכות, כולל השלדה של האוטו. 

עבור כל פריט שאנו מקבלים עבורו תשלום, הן אם מדובר בחלק למכירה או בחלק למחזור, הנהג מקבל את חלקו. לכן בתום הפירוק הוא מקבל כסף ביד ומיד. זה הזמן עבורו לרכוש רכב אחר כדי שיוביל אותו בבטחה לכל מקום.

גריטת רכב בירושלים זה רק במגרש שלנו, דברו אתנו ונשמח לסייע לכם ולהעביר את הרכב למגרש הפירוק המקצועי.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.