חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

גריטת רכבים בהרצליה

המקום הנכון עבור גריטת רכבים בהרצליה הוא המגרש שלנו שמגיעים אליו רכבים מכל הארץ. יש רכבים שמגיעים באופן עצמאי ואחרים שמגיעים באמצעות רכב הגרר שלנו. 

רכבים לגריטה בהרצליה

המגרש היעיל של איזי פירוק רכבים שלנו מבצע פירוק של כל סוגי הרכבים, פרטיים, משאיות, מיניבוסים, ציוד מכני הנדסי, אופנועים ועוד. הלקוחות שלנו מודעים לעובדה שכל רכב מפורק לכל הגורמים האפשריים, כדי לראות אילו חלפים אפשר להשתמש בהם בעתיד ואילו לא.

המגמה היא ליצור כמה שפחות פסולת ולכן ממיינים את כל החלפים לשתי מחלקות עיקריות. כל החלפים שהם תקינים ואפשר למכור אותם כחלפים יד שנייה, יימכרו באופציה זו. חלפים שאינם תקינים יועברו למחזור בהתאם לסוג החומר, מתכת וברזל, זכוכית, פלסטיק וצמידים עבור שימוש בעת הקמת גני שעשועים לילדים קטנים. 

החשיבות של גריטת רכבים 

לגריטת רכבים יש כמה סיבות שכולן חשובות:

  • הורדת רכבים ישנים ולא בטיחותיים מהכביש.
  • מניעת זיהום אוויר.
  • אפשרות לקבל תשלום מאתנו במקום ובמזומן עבור החלפים.

לבעלי רכבים רבים קשה להעביר אותם לפירוק, אך מצבם הפיזי לא מאפשר את המשך הנסיעה באמצעותם ולכן המוצא האחרון הוא, שנעביר אותם למגרש שלנו ונבצע את פעולות הפירוק.

זיהום אוויר של הרכבים הישנים 

לאור שיטות הייצור הישנות וסוגי החלפים של הרכבים הישנים הם פולטים באופן קבוע רעלנים, גם כשהם נייחים. לאור הנזק שהם עלולים ליצור לדיירי הסביבה ולמערכת הנשימה שלהם, קיימת חשיבות עליונה לפנות את הרכב בהקדם מהחניון ולהעביר אותו למגרש הגרוטאות שלנו המיועד לרכבים מסוג זה שהגיעו לסוף דרכם.

חשוב שתדעו, אם אתם גרים בהרצליה והרכב שלכם מושבת – גריטת רכב בהרצליה היא הכרחית – העיריות מטילות על נהגים שמשאירים את רכבם הישן לתקופה ארוכה בחניון או בצדי הדרכים, קנסות משמעותיים אשר מתעצמים עם הזמן וכך בעלי הרכבים נקלעים לחובות ללא צורך. הפתרון לכך הוא לשוחח אתנו, רכב הגרר של המגרש יגיע לחניון או לכל מקום אחר, יאסוף את הרכב ויעביר אותו לטיפולם של העובדים המיומנים במגרש.

רכבים לגריטה בהרצליה

תשלום לבעל הרכב ביד ומיד 

על כל גריטת רכב בהרצליה, אנחנו מבצעים תחשיב של עלות החלפים שיועברו למכירה ושל עלות החלפים שמיועדים למחזור. את הסכום הכללי מקבל הנהג ביד ומיד. כל סכום יסייע לבעל הרכב בעת קניית מכונית אחרת. 

בנוסף לכך, העובדים שלנו מסייעים ללקוח בכל התנהלות מול משרד הרישוי כיוון שיש להודיע שהרכב ירד מהכביש. לאור העובדה שאנו מבצעים פעולות מסוג זה בכל יום, אנחנו מעבירים מידע זה למשרד התחבורה.

כמו כן, הלקוח יקבל את החלק היחסי של אגרת הרכב השנתית בחזרה ממשרד הרישוי, לאור העובדה שלא ניצל בפועל את כל החודשים כיוון שהרכב פורק. 

יש לכם רכב ישן ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל לטפל בנושא הפירוק? הכי טוב שתתקשרו אלינו ואנחנו נבצע את התהליך מתחילתו ועד סופו לשביעות רצונכם.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.