חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

גריטת רכבים במרכז

בשנים האחרונות נושא זיהום האוויר מקבל משמעות חשובה והמשרד לאיכות הסביבה עושה כל שניתן כדי לנטרל מפגעים אשר יוצרים זיהום של הסביבה וכך פוגעים בדרכי הנשימה של התושבים שנוסעים או עוברים ליד רכב שפולט גזים רעילים. 

אחת הבעיות היא רכבים ישנים שאין אפשרות כבר לנסוע בהם או שיוצרים זיהום אוויר מהותי. המדינה מעודדת מהלכים, כדי להוריד אותם מהכבישים או להסיע אותם מהחניונים כדי למנוע את פליטת הגזים ולכן הופעלה תוכנית גריטה ארצית.

אפשרות קבלת פיצוי מהמדינה עבור גריטה של רכבים ספציפיים

המדינה קבעה כי הפיצוי יהיה עבור רכבים מסוימים:

  • רכב שגילו הוא למעלה מעשרים שנה. 
  • רכב מסוג M1 אשר משמש רכב הסעות שיש בו עד שמונה מקומות ישיבה ובנוסף לכך גם מושב גם עבור הנהג, שמשקלו הוא מתחת ל-3.5 טון.
  • כל רכב על פי הקריטריונים הללו שרישיון הרכב שלו הוא בתוקף.
  • רכב שאין עליו חובות, שעבודים או עיקולים.

פירוק של רכבים ישנים 

הרכבים הללו מגיעים למגרש הגרוטאות שלנו בנסיעה או לחלופין באמצעות רכב הגרר שלנו. בתהליך הפירוק העובדים המנוסים שלנו מפצלים את כל החלקים על פי כמה קטגוריות, חלפים טובים מועברים לסוחרים למטרת מכירה כחלפים יד שנייה. חלפים אחרים שכבר אינם תקינים מועברים למחזור. בדרך זו אנו מעבירים למחזור את החלקים שעשויים ממתכות כמו ברזל ונחושת לצורך התכה וייצור אביזרים חדשים מתוך החומר שיוצר, כמו כן ממחזרים את חלקי הפלסטיק ואת הזכוכיות. המפעלים המודרניים פועלים בשיטות חדשניות ומתוחכמות ולכן רוב הציוד מתוך הרכבים המפורקים מועבר אליהם ורק מעט פריטים מועברים לאשפה, כך שמצילים את רוב הציוד.

תיאום מול משרד הרישוי 

בעל הרכב שמגיע אלינו למשרד מקבל מעטפת מלאה של הכוונה. אנו מסבירים לו ומסייעים לו בכל תהליך הדיווח מול משרד התחבורה אשר כולל את הדיווח על הגריטה והפירוק כדי שהרכב לא יופיע ברשימת הרכבים התקינים הנעים בכבישי ישראל. בנוסף לכך, אנו מעבירים למשרד הרישוי את פרטי חשבון הבנק של בעל הרכב כדי שמשרד הרישוי יעביר לו כספים עבור הגריטה ועבור החזר החלק היחסי של אגרת הרישוי ששולמה עבור שנה אחת, אך למעשה השימוש ברכב היה למשך תקופה קצרה יותר לאור הליך הגריטה והפירוק. 

גריטת רכבים במרכז

פינוי של רכבים ישנים מהדרכים 

העיריות מטילות קנסות על בעלי הרכבים שמותירים את הרכבים הישנים תקופות ארוכות ולא מעבירים אותם לפירוק לאור מצבם. לאור הסכומים הכבדים שהנהגים נדרשים לשלם הם מבינים שאין להם ברירה. לכן הם מדברים איתנו ורכב הגרר שלנו מסיע את המכונית הישנה למגרש שלנו כדי להתחיל את הפירוק הנרחב.

אם יש ברשותכם רכב העומד בקריטריונים של גריטה או רכב שאתם מעוניינים לפרק, הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם ויעביר אותו למגרש.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.