חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

הרכב מושבת – אתם עדיין יכולים להרוויח עליו כסף

רכבים ישנים שכבר אי אפשר לנסוע בהם והם מושבתים, אין ברירה אלא להעביר אותם לפירוק במגרש שלנו. אף על פי שזה נשמע לא טוב, גם כשעושים צעד זה אפשר להרוויח כסף.

קבלת תשלום עבור פירוק הרכב 

שיטת העבודה המיומנת שלנו היא לפרק את כל הרכב לגורמים ולבדוק את מצבו של כל אחד מהם. לחלפים שתקינים יש ערך כספי, רבים מהם הותקנו בחודשים האחרונים ולכן אפשר למכור אותם לבעלי רכבים זהים, או בדגם דומה שהחלפים מתאימים לרכבם ולכן הלקוח מקבל עבורם תשלום. 

בנוסף לכך כל החלפים שאפשר למחזר אותם, מועברים למחזור במפעלים הייעודיים לכך. כמו קניית רכבים לברזל, מחזור של מתכת, זכוכית ופלסטיק. מפעלי המחזור משלמים עבור החלפים הלא תקינים אשר מגיעים אליהם למחזור ולכן הלקוח מקבל תשלום עבורם.

תשלום לבעל הרכב 

כאשר העברתם את הרכב אל קונה רכבים לפירוק, לאחר שהעובדים מסיימים לפרק את הרכב, מבצעים תחשיב של החלקים שהצלחנו להציל. בעל הרכב מקבל באופן מידי סכום זה ביד ובמזומן. כך נוצר מצב שהוא העביר את הרכב לפירוק וקיבל את ערכם של החלפים התקינים שהועברו למכירה והחלפים הלא תקינים שהועברו למחזור.

אי תשלום קנסות לרשות המקומית

העובדה שבעל הרכב מעביר את הרכב לפירוק מונעת את הקנסות שמטילה הרשות המקומית בהתאם להנחיות של המשרד להגנת הסביבה. כל רכב ישן גורם לזיהום מסוכן של האוויר ולכן אם בעל הרכב אינו פועל בנושא זה ואינו מפנה את הרכב, אין לעירייה ברירה אלא לקנוס אותו. כיוון שמדובר בקנסות גבוהים, דבר זה מדרבן אותו להעביר את הרכב לפירוק כיוון שגם כך יש לו הוצאות גבוהות על הרכב שאינו משרת אותו. 

בטיחותם של הנוסעים

רכבים ישנים רבים אינם בטיחותיים ולכן מסוכן לנהוג בהם ולהסיע בהם גם נוסעים. זו סיבה מספיק חשובה כדי להעביר את הרכב לפירוק הוגן במגרש הגרוטאות שלנו, לקבל תשלום עבור החלפים ולרכוש רכב אחר שהוא בטיחותי הרבה יותר.

התנהלות מול משרד הרישוי

כאשר רכב עובר הליך של פירוק, יש לדווח על כך באופן מידי למשרד הרישוי כדי שהדבר יירשם כראוי בנתוני משרד התחבורה וזאת כדי למנוע פעולות של זיוף ומרמה בלוחית הרישוי. העובדים המיומנים שלנו מסייעים לבעל הרכב לבצע דיווח מקוון זה, כדי למנוע עיכובים מיותרים.

בנוסף לכך אנו מיידעים את משרד הרישוי על כך שבעל הרכב שילם אגרה עבור שנה שלמה אך בפועל נסע באמצעות רכב זה פרק זמן קצר יותר כיוון שהרכב פורק. לכן פרטי חשבון הבנק שלו מועברים באופן מקוון ומשרד הרישוי דואג להעביר לנהג את ההחזר הכספי. 

אם גם אתה מעוניין לקבל תשלום עבור כל החלפים של הרכב, אתה מוזמן לדבר אתו ונעביר את הרכב שלך לפירוק יסודי ומקיף.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.