חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

חלקי חילוף משומשים לרכב בחיפה

ההכרה בחשיבותה של איכות הסביבה מניעה את המשרד להגנת הסביבה לדרבן את הנהגים להעביר רכבים ישנים לפירוק וכך הציבור לא ינשום רעלנים וגם אפשר יהיה להשתמש בחלפים התקינים מתוך רכב זה לטובת שימוש של רכבים אחרים בחיפה. 

רכבים ישנים ברחבי העיר 

בעלי רכבים רבים מגיעים למצב שבו הרכב תקול ועלות התיקון שלו היא גבוהה מאד. בחישוב כלכלי אין להם הרבה ברירות ולאור עלות התיקון, עדיף להם להעביר את הרכב למגרש לצורך פירוק. אף על פי שזו המציאות, די קשה להם לבצע מהלך זה ולכן לעיתים קרובות אפשר לראות רכבים שעומדים פרקי זמן ארוכים בחניונים.

לאור מצבם של הרכבים ובמיוחד כיוון שמדובר ברכבים מאד ישנים הם פולטים רעלנים ולכן הימצאותם היא מסוכנת עבור כל מי שגר בסביבה, או עובר ליד המכונית ונושם את הגזים שנפלטים ממנה. לכן המגמה היא לעשות כל שניתן כדי להכריח את הנהגים שיפנו את החניה ויעבירו את הרכב לפירוק. 

העיריות מטילות קנסות גבוהים על בעלי הרכבים שאינם מבצעים זאת ולכן נצברים להם חובות רבים לרשות המקומית. במצבים הללו אין מוצא אחר והם פונים אלינו, כדי שרכב הגרר שלנו יעביר את הרכבים למגרש. 

קונה רכבים משומשים

תהליך פירוק רכבים 

כל רכב שמגיע למגרש שלנו עובר הליך מובנה ומתוכנן של פירוק הרכב וזאת באופן מסודר ומקצועי. העובדים מודעים היטב לחשיבותם של חלפים התקינים שאפשר להוציא מהרכב ולמכור אותם בשלב שני לסוחרים שעוסקים במכירת חלפים יד שנייה. חלפים אחרים שאינם תקינים מיועדים למחזור ומבצעים זאת באחד ממפעלי המחזור הייעודיים. בשנים האחרונות כמות המחזור גדלה מאד וכך מסייעים רבות לאיכות הסביבה כאשר יוצרים כמות מופחתת של פסולת. 

כאשר מפרקים רכבים שהוכרזו כטוטאל לוסט עקב תאונת דרכים קשה, בהרבה מהם יש חלקים מעוכים ופגומים שאי אפשר להשתמש בהם ולכן ממחזרים אותם. אך לעומת זאת אפשר למצוא בתוך הרכב חלפים אחרים שהם תקינים ואפילו חדשים יחסית ולכן אותם אפשר להעביר למכירה כחלקים יד שנייה. 

דיווח למשרד התחבורה 

כאשר אנחנו מפרקים רכב, יש מחויבות של בעל הרכב לדווח למשרד הרישוי על כך שהרכב פורק. המטרה היא להוריד רכב זה מתוך רשימת הרכבים הפעילים בישראל ומעבר לכך, כדי לוודא שמישהו לא משתמש במספר רישוי זה על רכב אחר למטרות מרמה שונות.

בנוסף לכך, מכיוון שבעל הרכב השתמש ברכב כמה חודשים בלבד מתוך השנה המלאה, אך שילם אגרת רישוי עבור שנה שלמה, מדווחים למשרד הרישוי על מועד הפירוק ועל פי חודשי הנסיעות בפועל בעל הרכב מקבל החזר כספי,  את החלק היחסי של תשלום זה בחזרה.

אנחנו מחכים במגרש הגרוטאות גם לרכב שלכם אם הוא מועמד לפירוק, דברו אתנו ונסייע לכם בגרירת הרכב למגרש שלנו.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.