חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

חלקי חילוף משומשים לרכב בפתח תקווה

כאשר מפרקים רכבים ישנים שכבר אינם מסוגלים לנוע בכבישים או לחלופין לאחר תאונת דרכים, מוציאים מה – את כל החלפים כדי לפצל אותם לכמה מטרות.

חלקי חילוף משומשים 

בחני הרכבים שלנו יודעים לזהות באופן ברור אילו חלפים מתוך כל החלפים שמפרקים מהמכונית הם תקינים ואילו לא. חלפים שהם תקינים מוכרים לסוחרי חלפים אשר עוסקים בנישה של חלפים יד שנייה ואילו כשמדובר בפריטים שאינם שמישים מעבירים אותם לטובת מחזור.

המחזור מתאים לחלפים העשויים מפלסטיק, מתכת או זכוכיות. אפשר לבצע שינוי של מצב הצבירה שלהם וכך אפשר לאחר מכן לייצר מהם פריטים חדשים. בדרך זו שומרים על איכות הסביבה ומקטינים את כמות הפסולת הכללית.

חלקי חילוף משומשים לרכב בפתח תקווה

שימוש בחלקי חילוף משומשים 

כל בעל רכב מודע לעלויות הגבוהות של חלקי החילוף לרכבים. לכן יש מקרים רבים שבהם נבדקת אפשרות לרכוש חלף מסוים שהוא יד שנייה וזאת כדי להקטין את רמת ההוצאות הכספיות. מוסכים וחנויות אשר עוסקים בתחום זה, מציעים ללקוחות חלפים יד שנייה. הכוונה היא לחלפים שכבר היו בשימוש ברכב מסוים, הרכב פורק ולכן הוצאו ממנו חלפים שהם תקינים.

לכן אפשר לרכוש חלק זה ולהתקין אותו ברכב וליהנות ממנו פרק זמן ארוך. אילו הרכב הספציפי לא היה מועבר לפירוק, החלף המסוים היה ממשיך לשרת את בעלי הרכב. 

כאשר יש צורך בכמה חלפים עקב תקלה במכונית ורוכשים את כל החלפים יד שנייה, מדובר בחיסון כספי משמעותי עבור בעל הרכב.

פירוק רכבים

פירוק רכבים מתבצע  במגרש שלנו לרכבים ישנים אשר נעים כבר שנים על הכביש. עם הזמן נוצרות ברכבים הללו תקלות. את חלקן אפשר לתקן אך לעיתים יש תקלות רחבות היקף שעלויות התיקון הן מאד גבוהות ובנוסף לכך קיימות העלויות של שעות העבודה במוסך. ערכם הכספי של הרכבים הישנים יורד משנה לשנה ולכן נוצרים מצבים שערך התיקון הוא גבוה יותר מערכו של הרכב ולכן כל העבודה אינה כדאית כלכלית.

מכיוון שהרכב אינו תקין, אין ברירה אלא לגרור אותו למגרש שלנו לצורך פירוק מקצועי. 

תשלום לבעל הרכב עבור חלקי החילוף המשומשים

הבוחנים שלנו לפירוק מכוניות מוציאים את כל החלפים הישנים ומתוכם עבור כל אלו שמיועדים למחזור וגם אלו שמיועדים למכירה כיד שנייה מרכזים את העלויות ומשלמים את הסכום הכללי לבעל הרכב ביד ובמזומן. היקף התשלום הוא משתנה ותלוי בכמות החלפים שמועברים למחזור ולמכירה יחד. 

הודעה למשרד הרישוי 

עבור כל רכב שאנו מפרקים במגרש. אנו מודיעים את הפרטים למשרד הרישוי כדי שהוא יורד מתוך רשימת כלל הרכבים שנעים בכבישי ישראל. העובדים המיומנים שלנו מסייעים לבעל הרכב לדווח על כך באופן מקוון בהתאם להנחיות.

אם יש לך רכב שמיועד לפירוק, נשמח לעזור לך בנושא זה.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.