חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

רכבים אחרי תאונה ניתן למכור לפירוק

רכב שעבר תאונת דרכים נבדק על ידי השמאי. בהתאם למצבו המכני והפיזי, השמאי מחליט אם שווה לתקן את הרכב ובמקרה זה, חברת הביטוח משלמת את הכספים למוסך או לחלופין אם הרכב במצב בעייתי והעלויות הן גבוהות יותר מערכו של הרכב, יכריז עליו השמאי כרכב טוטאל לוסט ולכן, חברת הביטוח תשלם לבעל הרכב את ערך הרכב על פי המחירון של הרכבים בחודש זה.

תהליך פירוק רכבים 

לאור מצבו של הרכב מעבירים אותו בדרך כלל באמצעות גרר למגרש המכוניות שלנו וכך בעל הרכב יכול לקבל תשלום עבור ערכם של החלפים התקינים הקיימים באוטו.

מומחי הפירוק במגרש המכוניות שלנו, מפרקים במיומנות חלק אחר חלק וכך הם בוחנים את מצבו של כל אחד. חלפים תקינים מעבירים לסוחרים שעוסקים במכירת חלפים יד שנייה ואילו חלפים שאינם תקינים מועברים למחזור.

מפעלי המחזור החדשניים מסוגלים להתיך פריטים העשויים ממתכת ולטפל בחלקי הזכוכית והפלסטיק כדי שאפשר יהיה בשלב שני לייצר מהם מוצרים חדשים.

הלקוח מקבל תשלום ביד ובמזומן על פי ערכם של החלפים שהצליחו להוציא מרכב זה ובמקביל העובדים שלנו מסייעים לו בביצוע תהליך ההודעה למשרד הרישוי, על כך שהרכב פורק והוא יורד מהכביש. משרד הרישוי חייב לעדכן נתון זה ברישומיו וזאת במקרה שאדם אחר ישתמש במספר רישוי זה. 

מכיוון שבעל הרכב שילם מראש אגרה שנתית עבור רכב זה ועקב התאונה והפירוק הרכב חדל לנוע הוא יקבל את החלק הכספי היחסי בחזרה ממשרד הרישוי, ישירות לחשבון הבנק שלו ובהתאם לדיווח שמועבר למשרדם.

רכבים אחרי תאונה ניתן למכור לפירוק

שינוע רכבים אחרי תאונה מהחניונים 

רכבים רבים אחרי תאונה הם מפורקים לחלוטין ולכן הדרך היחידה להעבירם למגרש היא באמצעות רכב גרר שלנו שמגיע למקום, מעמיס את הרכב המפורק ומעביר אותו לטיפול במגרש המכוניות.

הרכבים הללו חונים בדרך כלל בחניונים פרקי זמן ארוכים ומעלים אבק ולכן חשוב להזיז אותם ולפנות את מקום החניה לאור מצוקת החניה בכל מקום.

פעילות של המשרד להגנת הסביבה 

זיהום הסביבה הוא נושא בעייתי מאד, מכיוון שהוא פוגע בבריאותם של האזרחים. לכן המשרד להגנת הסביבה מעניק חשיבות רבה לעובדה שקיימים מכוניות במצב גרוע בחניונים ועושים כל שניתן כדי שהם יועברו מהמקומות האלו תוך פרק זמן קצר. 

בשלב הראשון בעל הרכב מקבל התרעה ואם בתום הימים שנקבעו לשם כך הוא לא פינה את הרכב, הוא מתחיל לקבל קנסות. מדובר בסכומים גבוהים ולנוכח כך בעל הרכב מבין שאין לו ברירה ועליו לפנות את המכונית מהר ככל האפשר. 

זו הסיבה שאנו מסייעים לו ושולחים את הגרר שלנו כדי לבצע את התהליך המתחיל בגרירה ומסתיים בפירוק הרכב וביצוע התשלום.

נשמח להסיע גם את הרכב שלכם למגרש לנו כדי לפרק אותו לגורמים.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.