חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

מה המחירים של רכב אחרי תאונה

מה המחירים של רכב אחרי תאונה

אנחנו משלמים לכל בעל רכב סכום ממוצע של כמה מאות עד אלפי שקלים לפי מצב הרכב השנתון וסוג הרכב שהועבר לפירוק. הסכום המדויק נקבע על פי כמות החלפים שהועברו למחזור ולכמות החלפים שאפשר היה להציל ולהעביר אותם למכירה בחנויות מסחריות שמוכרות חלפים תקינים יד שנייה.

לכן החישוב הוא באופן אינדיבידואלי לכל רכב. לאחר ביצוע התחשיב, בעל הרכב מקבל מאתנו במקום כסף מזומן עבור כל החלפים הללו. 

רכב אחרי תאונה 

רכב שעבר תאונת דרכים קשה ואין כדאיות כלכלית לתקן אותו, מוכרז על ידי חברת הביטוח כרכב טוטאל לוסט שאין לתקן אותו ויש להוריד אותו מהכביש. חברת הביטוח מעבירה למבוטח את הפיצוי הכספי על פי ערכו של הרכב, כך שהוא יכול לרכוש רכב חדש. 

אף על פי כן, יש מקרים רבים שבהם בעל הרכב מחליט לא להעביר את הרכב בשלב זה למגרש הגרוטאות והרכב ההרוס נותר בחניון.

קנסות של הרשות המקומית 

לאור העובדה שהלקוח קיבל את התמורה מחברת הביטוח, הוא אמור להזמין גרר או להעביר את הרכב למגרש הגרוטאות, באמצעות הגרר שלנו שיאסוף את הרכב.

הימצאותו של הרכב המפורק בחניון הוא בעייתי והעירייה פועלת על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה ועושה כל שניתן כדי לפנות אותו. זה מתחיל בבקשה ועובר להטלת קנסות כבדים.

בסופו של דבר בעל הרכב מתעשת, מבין שסכומי הקנסות הם עצומים וכך הוא מעביר את האוטו למגרש שלנו. העובדים מטפלים ברכב זה, מפרקים את כל חלקיו ומחליטים מה מהם שמיש ומה מיועד למחזור.

בהתאם לכך נקבע ערך הרכב לפירוק ואנו משלמים לבעל הרכב סכום ממוצע של כמה מאות עד אלפי שקלים.

העברת החלפים 

חלפים שהם תקינים ואפשר להתקין אותם ברכבים אחרים, נמכרים לחנויות מסחריות העוסקות במכירת חלפים יד שנייה, לרכבים בדגמים זהים או דומים המתאימים להם גם כן.

חלפים ישנים שאין מה לעשות איתם, מועברים למחזור, את המתכות מתיכים, את חלקי הפלסטיק ממחזרים וכך גם את הזכוכיות. 

דיווח למשרד התחבורה 

בעל רכב שמוכר את הרכב שלו לפירוק, מחויב להודיע למשרד התחבורה שרכב בעל שלדה ומספר רישוי מסוים יורד מהכביש. הדיווח הוא חשוב מאד וזאת בעיקר כדי למנוע מעשי נוכלות הכוללים שימוש במספר הרישוי של הרכב המפורק.

עובדי המשרד שלי מסייעים לבעל הרכב לבצע את ההליך הבירוקרטי מול משרד התחבורה. בתום בדיקת הנתונים משרד הרישוי יחזיר לנהג את החלק היחסי של תשלום האגרה השנתית ששילם הנהג אך בפועל הוא נהנה מהרכב כמה חודשים בלבד. 

אם הרכב שלכם עבר תאונה, המקום עבורו הוא מגרש הגרוטאות, אנחנו מודעים לעובדה שבעלי רכבים רבים קשורים סנטימנטלית למכונית ולכן קשה להיפרד ממנה. אף על פי כן, זה הנוהל שיש לבצע, כדי למנוע קנסות נוספים מהרשות המקומית.

איזי קונה רכבים בכל הארץ:

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.