חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

מה ניתן לעשות עם רכב שהורד מהכביש?

רכב שהורד מהכביש עקב סיבות שונות כמו בעיה מכנית, רכב שהוכרז טוטאל לוסט או כל סיבה אחרת, הדבר היחיד שאפשר לעשות אתו היא להעביר אותו לפירוק, זוהי התחנה האחרונה עבורו.

פירוק רכבים במגרש הגרוטאות 

כאשר מעבירים את הרכב לפירוק, אפשר לקבל סכום כספי עבור הערך של החלפים וכך ליהנות גם מהתשלום שמתקבל ביד ובמזומן.

עד לפני כמה שנים זרקו את כל החלפים הישנים, אך כבר כמה שנים מנתבים את כל החלפים למטרות שונות ובדרך זו גם בעל הרכב נהנה מתשלום גבוה יותר, ככל שהמגרש שלנו מקבל תשלום.

הפריטים השונים מתפצלים לטובת מחזור, אם מדובר בחלפים העשויים ממתכת, זכוכית או פלסטיק. הנציגים של המפעלים הללו מגיעים אלינו ואוספים את המוצרים שמיועדים למחזור במפעל שלהם. לאחר העיבוד. תעשיית המחזור פועלת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים ולכן מרב החלפים המפורקים מועברים למחזור.

חלפים שהם טובים ואפשר להתקין אותם ברכבים אחרים, נמכרים לקמעונאים העוסקים בתחום זה ומעוניינים להגדיל את היצע הציוד שלהם, כדי למכור את הציוד הנדרש לכל אחד מהלקוחות שלו.

העברת הרכב למגרש הגרוטאות 

לנוכח מצבו של הרכב וחוסר היכולת שלו לנוע, רכב הגרר שלנו מעביר אותו מהחניון למגרש. ולאחר מכן מתחיל הליך הפירוק על ידי העובדים המנוסים שלנו בהתאם לתוכנית פירוק, שלב אחרי שלב. 

זיהום האוויר שיוצרים הרכבים הישנים

הרכבים הישנים לאור החומרים שמהם הם יוצרו, פולטים גזים רעילים ומזהמים את כל הסביבה. הדבר גורם לעלייה משמעותית ברמת הזיהום ולכן המשרד להגנת הסביבה העביר הנחיה לרשויות המקומיות לצמצם את התופעה הזו לחלוטין. זיהום הזה עלול להעלות באופן משמעותי את רמת התחלואה בקרב הציבור שגר או עובר בסביבה.

לכן העיריה מתריעה על כך ובעלי הרכבים שאינם מעבירים את הרכב למגרש, מקבלים קנסות בסכומים כבדים, עד שהם מבינים שעדיף להם להעביר את הרכב לפירוק. רכב הגרר שלנו מסייע בכך והרכב הישן מועבר לפירוק במגרש שלנו.

התנהלות מול משרד הרישוי 

הן במקרה של רכב שהוא טוטאל לוסט והן במקרה של רכב שהוא ישן ולא תקין, יש לדווח למשרד הרישוי על תהליך הפירוק כי רכב זה לא ינוע יותר בכבישי ישראל. מעבר לכך, משרד הרישוי גם מחזיר לכל בעל רכב את הסכום היחסי של עלות האגרה השנתית שלא נוצל כיוון שהרכב פורק.

החשיבות של פירוק הרכבים 

פירוק הרכבים פותר לבעיה לבעל הרכב כיוון שכך הוא מתפטר ממנו ומהעלויות הנלוות של אחזקתו כולל הקנסות של העירייה. הוא גם מקבל סכום כסף עבור חלק מהחלפים וכך יוצר לעצמו חיים שקטים בכל הקשור לרכב זה. 

אנחנו כאן לשירותם של כל הלקוחות, כדי לעזור לכם בהעברת הרכב הישן למגרש וביצוע כל הטיפול הנדרש.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.