חייגו עכשיו וקבל מחיר הוגן וכסף מזומן ביד: 058-5900900

מה ניתן לעשות עם רכב ישן שיצא מכלל שימוש? חלקי חילוף למכוניות

ברוב המקרים אין מה לעשות עם רכב שיצא מכלל שימוש, מלבד פירוק המכונית. הרכב עשה את שלו, נסע הרבה בדרכים אך אם הוא יוצר לפני שנים רבות ויש בו תקלה רצינית, זמן הנסיעה בו הסתיים.

בדיקת הרכב הישן 

רכב שיש בו תקלה מועבר בשלב הראשון למוסך כדי לאתר את הבעיה. בהתאם לתקלה מקבל הלקוח הצעת מחיר שכוללת את עלות החלפים שיש להחליף, ההעדפה היא להתקין חלקי חילוף תקינים אך משומשים שעלותם פחותה. זאת כיוון שבנוסף לכך יש לשלם גם עבור שעות העבודה של עובדי המוסך, וכך העלות הכוללת היא די גבוהה.

במקרים רבים העבודה היא מורכבת וסבוכה והעלות של החלפים היא מאד גבוהה כיוון שמדובר בדגמים שכבר כמעט אינם נראים בישראל לאור שנת הייצור שלה. העלות של התיקון כולו היא בדרך כלל די יקרה ולכן נוצר מצב של חוסר כדאיות כלכלית. 

בעל הרכב לא יכול לנהוג ברכב ולכן אין לו ברירה אלא לרכוש רכב אחר לשימושו היום יומי. מצד שני אין לו מה לעשות עם הרכב הישן. לאור העובדה שבשנים האחרונות הוא תיקן את הרכב בכל פעם שהייתה תקלה, יש בו חלפים רבים שהם די חדשים ותקינים לחלוטין.

פתרון לחלפים של המכונית 

הפתרון המוצלח ביותר לנושא זה הוא להעביר את הרכב למגרש המכוניות המקצועי והמיומן שלנו כדי לבצע פירוק של כל חלפיו. בדרך זו מוכרים את החלפים וכך מקבלים את הערך שלהם ומצליחים להוציא סכום מסוים מתוך ערכו של האוטו. 

שיטת העבודה שלנו היא לעשות את המקסימום עבור הלקוחות, כל חלק שהוא תקין מועבר למכירה וכל חלק שהוא פגום או מעוות מועבר למחזור. בדרך זו אנו משלמים לבעל הרכב במזומן ובמקום את העלות של כל החלפים וכך לפחות הוא מקבל כסף עבורם.

במקרים רבים מדובר בחלפים שבעל הרכב רכש לפני שנים בודדות או אפילו חודשים בודדים בסכומי כסף גבוהים ובאופן טבעי די כואב למסור את הרכב לפירוק ולאבד את ערכם של החלפים הללו. הפתרון הזה יוצר מצב שהרכב מועבר לפירוק ובמקביל מועבר תשלום הוגן עבור החלפים.

מה ניתן לעשות עם רכב ישן שיצא מכלל שימוש? חלקי חילוף למכוניות

פתרון לבעיית זיהום הסביבה 

הרכבים הישנים פולטים גזים ורעלנים ולכן יוצרים זיהום אוויר בכל הסביבה שבה הם נמצאים גם אם מדובר ברכב חונה. לכן המגמה של המשרד להגנת הסביבה והעיריות היא לדאוג שבעלי הרכבים הללו יפנו אותם במהרה מהחניונים.

הם מקבלים דרישה לפינוי ואם הדבר לא קורה הם מתחילים לקבל קנסות שמעמיקים את הבעיה הפיננסית שלהם ולכן בסופו של דבר מעבירים באמצעות הגרר שלנו את הרכב למגרש.

אנחנו נשלם לך את עלות החלפים התקינים וגם אלו שמועברים למחזור לאחר פירוק הרכב שלך.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

לשירותך זמינים 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מיידית חייגו אלינו
058-5900900 וקבלו מחיר ושירות ללא תחרות כולל גרירה.